SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Taki trochę słodko trochę kwaśno mnie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie uniwersum Warhammera jest spoko, nie tylko 40 000
Dobrze ze niektórych nazw z gier itp się nie tłumaczy bo właśnie grając w 40k uświadomiłem sobie jak choyowo by brzmiało gdyby Space marines przetłumaczyć na kosmiczni marynarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kosmiczna piechotą morska

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja tylko żałuję, że nie wydano jakiejś naprawdę mocnej teraz gry lub filmu z uniwersum Warhammera. (Choć warhammer 40k miał dobre 2 części I i II, bo III podobno lipa, ale to nie były petardy takie jak Starcraft). Uniwersum Warhammera ma potencjał.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja obecnie jak mam czas to gram w Total war warhammer. Rozj**ało mnie raz jak odpaliłem orkami okienko dyplomacji z krasnoludami i Wódz orków wita wodzą krasnoludów slowami:"czołem brodaty śmieciu"

Ciekawe tam jest ogolnie podejście do ras z fantasy. Np orkowie to pół zwierzęta pół grzyby i rosną tym wieksze im więcej zabijają, a jedną z najmocniejszych ras są skaveni czyli wiecznie nacpane szczury stawiające na rozwój technologii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
htts://



Obczajcie trailer wzorowany na filmie Predator
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No rasy są bardzo ciekawe. W Warhammerze 40k jak ork pokona kogoś mocnego to staje się jeszcze mocniejszy. Ja zwykłego Warhammera zbytnio nie znam, bo nie grałem w niego, ale w zwykłym chyba też są bogowie chaosu i są nawet interesujący, że wzmacniają się, gdy inni coś tam robią. Typu Khorne - wojna, Slaanesh - przyjemność, hedonizm. Wątek bogów chaosu mi się mocno też spodobał. Co do Tyranidów fajne było to, że potrafią integrować się z obcym DNA i stale ewoluować

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja ulubiona frakcja z warhammera jest Kult Rozkoszy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koń step szabla
odwaga fantazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kult rozkoszy, no to chyba takie odniesienie do Slaanesha. W sumie całkiem przyjemna frakcja, hedonizm przede wszystkim, choć u Slaanesha było też np. mistrzostwo i perfekcja tylko bardziej w sposób chorego obłędu i chorej pasji - nie liczenie się z niczym by być w jakiejś dziedzinie najlepszym

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium