SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z Walii do Warszawy nie będę jechał żeby Trainspotting oglądnąć. Myślałem że na necie możesz oglądnąć przedpremiere a nie w kinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co za biedak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Steven0
ktoś będzie taki dobry i znajdzie mi dobrego torrenta trainspotting 2 a potem wyśle na PW
już tyle k***a po premierze a dalej nie ma, co wchodze żeby gdzieś na necie online zobaczyć to chcą dane karty bankowej-chyba ich poj**ało. Tak samo torrent albo rejestracja albo zły torrent. Trainspotting 1 to mój ulubiony film a do kina nie pójde na 2, bo jest zbyt trudny język żeby wszystko bez napisów zrozumieć.


Nagranie telefonem z kina, albo poczekać na premierę DVD, blureja. Dopiero wtedy ściągasz z neta w dobrej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
pilek
Jak się czujesz po przeskoczeniu na marketowe mięso?


Podstawowa kwestia to jest smak. Same wartości odżywcze to jakoś idzie, bo mięso jak kupujemy to już staram się dobre brać. Aczkolwiek ogromna różnica jest w samym przygotowaniu mięsa. A jak już mówimy o kurach to już w ogóle nie ma co porównywać. Samo gotowanie czy smażenie jest kilka razy dłuższe. Poza tym mięso naturalne wydaje się takie "gęstsze". Na przyszłość mam plan, jeśli się uda i mnie będzie stać, zrobić sobie małą hodowlę i mieć swoje mięsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
I będziesz kurom i kaczkom obcinać głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co w tym złego? (chyba, że to trolling) Ja już mam dość trakotwania zwierząt jak święte krowy. Wiadomo, że psem kotem trzeba się opiekować, nie znęcać się, pomagać itp. itd., ale jak tak dalej pójdzie to ani mięsa nie zeżremy, bo biedne zwierzęta, ani żadnych badań na zwierzętach nie będzie można przeprowadzać, walić nowotwory, AIDS, Ebolę, zwierzątka ważniejsze, chuy że ludzie zdychają (teraz z badaniami na zwierzętach jest przeyebane, wymogi, specjalistyczne kursy za $$$$, w chuy dokumentacji, nic dziwnego, że sporo teraz robi na liniach komórkowych, ale to imo nie to samo). Niedługo drapieżniki będą wybijać, bo "zły" wilk zeżarł biedną sarenkę.


Aha i to nie osobisty pojazd do ciebie rychu, chciałem się po prostu wyżalić.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-02-27 21:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Zaraz trolloing. Zażartować nie można? Widziałem kiedyś kaczkę z obciętą głową, biegła sobie jak żywa bez głowy

Chodziło mi raczej o to, czy ten koleś osobiście będzie obcinać te głowy. Mi by się nie chciało. Tak jak zabijanie ryby na święta. Nie dla mnie robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Rychu, zasadniczo mieszkam na wsi od urodzenia i coś takiego to dla mnie normalka. Poza tym pomyśl tak, ja dla byka jestem osobą znaną i zaufaną. W momencie gdy podchodzę strzelić mu w łeb, coby nie cierpiał, nie czuje on takiego strachu jak w sytuacji gdy w trakcie transportu jest przerzucany na wszelkie możliwe sposoby i targany.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-02-27 21:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
W takim razie dasz radę. Świniobicie też ogarniasz? Miałem taką osobę w rodzinie, na świniobicie się nie załapałem, nie pamiętam, byłem za młody, ale biała kiełbasa domowej roboty, zrobiona przez osobę, która wie co robi już tak. Z pokolenia na pokolenie nie przeszło, ale pamiętam ten smak. Mięso z marketu w porównaniu do tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no fajnie by swoje kurki chodować ale też nie dałbym rady łba obciąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium