SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
szuto jedyny który kuma ocb
a niektórzy w akcie depseracji rozkminiaja czy umiejetnosc podrygiwania niczym plebejusz na dozynkach podciagnie jego podludzkie geny

a czemu taniec a nie zonglowanie albo polykanie ognia?


właśnie sobie wyobraziłem jakiegoś normika/nieboraka który próbuje zaimponować swojej wybrance serca

i żongluje piłeczkami z pełnym zaangażowaniem i z nadzieją w oczach i jeszcze na jednej nodze kręci hula hop

następnie połykanie ognia ... i haps cała pochodnia do japy ... ueee ueee i już już miało polecieć ale wytrzymał ! nie wypluł zuch chłopak ... no luba zachwycona , patrzy wzrokiem pełnym podziwu na swojego rycerza ... tak to jest gość któremu na pewno warto się oddać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Byłem w Totenkopf na froncie wschodnim.
Z oddziałem zaatakowaliśmy ruskich w jakiś opuszczonych zabudowaniach, po krótkiej wymianie ognia i ciągłym parciu do przodu, weszliśmy w zabudowania i zaczął się close quarters combat, nap*****lam kolbą, aż ja połamałem, potem z bagnetem, zabiłem około 10 ruskich, krew mi oczy zalepiala w tym mrozie, zacząłem się tarzać po ziemi z jakimś azjata, zaczęliśmy się dźgać na wzajem, dostałem pod pachę i się obudziłem.
Ale jakie to realistyczne było, aż kilka minut musiałem oddech złapać jak po rundzie. A ten bagnet jak mi wszedł w bok był jak sopel lodu. I bolał mnie ten bok kilka minut po obudzeniu


ze specjalną dedykacją przyjacielu
Wotan Mit Uns !


bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
QhuTaz
YebatzKimona
szuto jedyny który kuma ocb
a niektórzy w akcie depseracji rozkminiaja czy umiejetnosc podrygiwania niczym plebejusz na dozynkach podciagnie jego podludzkie geny

a czemu taniec a nie zonglowanie albo polykanie ognia?


właśnie sobie wyobraziłem jakiegoś normika/nieboraka który próbuje zaimponować swojej wybrance serca

i żongluje piłeczkami z pełnym zaangażowaniem i z nadzieją w oczach i jeszcze na jednej nodze kręci hula hop

następnie połykanie ognia ... i haps cała pochodnia do japy ... ueee ueee i już już miało polecieć ale wytrzymał ! nie wypluł zuch chłopak ... no luba zachwycona , patrzy wzrokiem pełnym podziwu na swojego rycerza ... tak to jest gość któremu na pewno warto się oddać


Po czym odwróciła się i podeszła do baru gdzie stał Nikodem, 197cm 105kg na żyle, szczęka ostra jak brzytwa, wymienili dwa słowa i poszli w śline

tymczasem nasz bohater wrócił do domu i zaczął googlować kolejne "sposoby" na zdobywanie kobiet
jazda na monocyklu hmmm, może tym razem sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ha ha widzisz nieprawda ... bo tym razem chłopak jego dziewczyny pozwoli mu ją wylizać po tym jak skończy !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nikodem

Odezwała się do mnie pani Agnieszka z HRu. Rasa wieloryb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
3 kawały, odpowiedni pasek, choreografia taneczna z dirty dancing i moze "da Ci szanse"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dirti densink to ja jej mogę zrobić w sypialni hehehee. Też ja tam będę podnosił hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Żeleński powiedział, że polska to siostra Ukrainy. My jesteśmy kuhwa husarz i sarmata, wielki brat i chxj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no i husarz i sarmata w pisde dostał od kozakow zaporoskich ahahhaahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dobra chłopy , jak obstawiacie będzie jakaś bitwa o Empik albo spalenie radiowozu TVN w tym roku czy będzie nudno ?
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium