SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4640717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee Panowie ale to chyba czasowo Tosiek poszedł w ramkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć jego pamieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Powiem Ci Prosiak, że trudno orzec - przejrzałem dziennik jakiegoś koksika, w którym wczoraj Antos w stosunkowo subtelny sposób wyrażał swoją dezaprobatę dla stylu życia amatorów królewskiego sportu.
Nagle pojawił się Banan i wysłał naszego człowieka na harem
Chciałem zobaczyć, co się działo w dzienniku Antosa, ale niestety okazało się, że został on usunięty
Może Yoshi będzie wiedział więcej na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Dziś jaki miałem poj**any sen :D śniło mi się, że co dzień spotykałem kolesia i on się przyp*****lał do mnie. Miał ksywkę Elo :) i pod koniec snu on w końcu mnie tak wk***ił, że już mówię dawaj. Podszedłem do niego w klincz zapaśniczy na glebę dostał kila łokci nic mu się nie stało i jak wstawał wjechałem mu kolanem na łeb. Wybiłem mu zęby i on do mnie co teraz zrobię, a ja tak na lajcie odszedłem na wyjbce.
Często mam takie poj**ane sny. Jak raz w tyg kogoś nie pobije lub nie zabiję to jest dobrze.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się śniło, że mój brat zginął w wypadku i jak się obudziłem to aż się poryczałem bo mi było tak przykro przez ten sen bo brat jest moim najlepszym kumplem, zawsze mnie bronił przed łobuzami, pomagał, to on mnie prowadził jak stawiałem swoje pierwsze kroki na siłce chociaż to był bardzo krótki epizod bo przyszedł nieborak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle uważacie, że lepiej jest mieć rodzeństwo czy być jedynakiem? Bo ja się na przykład cieszę, że mam brata ale fajnie byłoby mieć jeszcze brata albo siostrę w podobnym wieku do mojego bo jak byłem mały to mój brat był już nastolatkiem i za bardzo nie miałem się z kim bawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Brat to spoko sprawa. Za dzieciaka potrafi ostro wkvrwić (celowo ofc, jak to starszy brat), ale na koniec dnia i tak jest spoko jak masz ziomka do zabawy. Szczególnie jak masz te -naście i więcej lat kiedy jeden za drugim w ogień pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obrona na 5, praca na 5 plus wyróżnienie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Gratulacje Zabstyl, ale wszyscy wiedzieliśmy, że to tylko formalność :)

Co do Antosia... no cóż, długo go nie zobaczymy, nawet bardzo długo... wyjdzie na wolność 3319-02-11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium