SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
no ja to se sprawiłem prezent
trzeźwe święta
dostałem też od ludzi ... alkohole
( normalka w moim przypadku i zawsze trafiony prezent )
już rozdysponowałem te upominki między ludzi którzy nie są alkoholikami

a sam sobie to wiadomo książki

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Prosiaczku ja już od dawna książek mało czytam (chociaż są wyjątki oczywiście ) w necie jest jednak więcej informacji ,które także można poczytać , no i oczywiście kanały tematyczne na YT
https://youtube.com/user/chrismiekina
Ten i ten śledzę na bierzaco
np https://youtube.com/channel/UCZ6EN4XhZKPyfGx1vJimzUA 
Btw a co do kimon to ja mam judoge "serwacha" i jest zayebista ale tylko w "górze " trenuje i w krótkich spodenkach
I oczywiście w białym pasku bo mi pasuje do niebieskiej judogi
A jestem przeciwnikiem "pasów " od daaaaaawna i na zawsze to nie ma żadnego przełożenia na umiejetnosci i niszczy sport , dla mnie to komercja i głupota












Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-12-28 00:20:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja to ogólnie bardziej preferuje no gi i mma, ale treningi w gi traktuje jako sposób na poszerzenie horyzontów.
No i dodatkowo jestem entuzjastą takiego systemu hierarchii na sekcjach sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Siema Mordy po świętach.
Popili? pojedli? poświętowali?

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No u mnie to niecałe 3kg do przodu, ale zbytnio się tym nie przejmuje, bo większość to i tak woda, która szybko zejdzie
A jak u Ciebie?



I co Panowie, szczepicie się? Prosiak ze swoją metryką w sumie chyba łapie się na początek kolejki
W necie już krążą ciekawe ujęcia sposobów, w jaki "podawana" była ta szczepionka


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2020-12-28 12:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
no święta święta i po świętach
( co roku szybciej tylko czas leci )

powiem wam że cały czas waży tyle ile ważyłem u mnie kilo 2 w tą czy w tamtą to kwestia dnia , tszymie to +/-110
jak zacząłem te kilka miesięcy temu trochę redukować ogarniać się to chyba takie nawyki żywieniowe mi już zostały rozsądkowe raczej pilnuje metody wszystkiego ale z głową

co do szczepionki to nie wiem raczej mam mętlik w głowie spowodowane tym śmietnikiem informacyjnym

zasadniczo szczepionki dobra sprawa , ale w tym przypadku cała rzecz "wydaje" się
jakaś taka sami wiecie ... nie chcę użyć słowa podejrzana ale ... ?



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 12/28/2020 12:55:27 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oj ciężko się przestawić po tych kilku dniach lenistwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja się nie chce szczepić
Btw jakoś szef firmy produkującej ta szczepionkę także się zbytnio nie kwapi
https://www.politykazdrowotna.com/68286,dlaczego-szef-firmy-pfizer-sie-jeszcze-nie-zaszczepil 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
i jeszcze jedno na szybciutko ... pasy na sekcjach nie głupia rzecz ale to musi z głową być zrobione

w BJJ mi się podoba w klasycznym wydaniu trzy kolory pasów ( no biały i czarny to wiadomo ... biały to czarny który nie zrezygnował )
ale mnoży się tych kolorów tych pasków beleczki do pasków a 1 a 2 a 3 beleczki a egzaminek a sprawdzianik a dyplomik a certyfikacik a zaświadczonko $$$

i robi się kabaret a potem w internetach można obejrzeć w McDojo


2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Nie zdążyłem edytować
Ja się nie szczepie, bo uważam że nie


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium