SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja nie mogłem zasnąć przez pierwsze dwie godziny, ale i tak ze 6 godzin spałem. W końcu zmęczenie zrobiło swoje i zasnąłem. Moje pierwsze zajęcia w tym semestrze, więc się trochę stresowałem.

No jak ktoś się przyśni to potrafi czasem sen zaburzyć. Mi się sąsiad konfident raz przyśnił, że się kłóciliśmy chyba, ale minął mi szybko ten sen.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Aż zajrzałem na insta tej byłej i ma wpisane "artist", kuhwa... przecież ona nic nigdy nei stworzyła śpierwa, ale nie stworzyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A ja już od tygodnia wróciłem na mma i śpię jak zabity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ciężki wysiłek fizyczny jest zayebisty, ale nie zawsze pomaga przy stresie, ale zazwyczaj tak. Mi się zawsze dobrze spało po treningu na sekcji trójboju siłowego. Najbardziej to chyba uda się męczyły i największe zakwasy

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Muszę być mniej tolerancyjny wobec znajomych dookoła siebie, bo akceptuje strasznych spierdoxów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ja niedługo kończe kontrakt i wracam do macierzy XD
biere szczepionke i lece w dalsze przygody jak bóg da
chyba, że poznam miłość życia w mojej ojczyźnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja wam powiem, że jakbym miał wybierać pracę pomiędzy tą gdzie jest duży wysiłek fizyczny, a dużo stresu/obciążenia psychicznego to chyba wolałbym być zmęczony fizycznie niż psychicznie. Lubię swoją robotę, bo stresy są tylko okazjonalne, a wysiłku fizycznego to aż za mało jest. Byłem kiedyś w robocie, gdzie wysiłek fizyczny był bardzo duży (robienie i montaż tablic drewnianych, gdzie nosiło się drewniane bale czy worki z cementem nieraz pod górę i robota czasem i 11-12 h fizycznie), ale jednak przynajmniej sen spokojny, bo stresu mało.

Aha to ty Zabstyl teraz w Portugalii pracujesz? Jak ci się tam podoba?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Gdzie masz ten kontrakt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
Ja niedługo kończe kontrakt i wracam do macierzy XD
biere szczepionke i lece w dalsze przygody jak bóg da
chyba, że poznam miłość życia w mojej ojczyźnie


lepiej żebyś nie poznawał tej "miłości w ojczyźnie" bo co dziewucha winna ? a zostanie sama z dzieckiem a ty w Portugalii będziesz klepał po tyłkach jedną z kilku namorada

a co do Leppera on chyba chciał swoje "rozdanie" zrobić pozamiatać , bidulek naiwny był jak dziecko albo go oszukali jego "patroni" obiecując nietykalność w zamian za zrobienie owego zamieszania i przemeblowanie sceny politycznej

tak czy siak grubo się przelicytował wymieniał nazwiska ludzi którzy jeszcze w latach 60 należeli do nieboszczki partii i bynajmniej nie byli to szeregowi członkowie
dla nich nie był żadnym zagrożeniem jedynie irytującym problemem jednak jego przykład był cenną nauką dla wszystkich innych nowych i mniej doświadczonych na scenie politycznej

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No kontrakt w sensie umowa w Lisbonie w fabryce smrodu

Portugalia spoko, ciepło, fajne widoki, baby fajne tylko za często im wąsy rosną
ale ciężko by było tam się zagnieździć na stałe, za bardzo swoich lubią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium