SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprzód młodzieży świata
groźne przeminą lata
znamy warkot granatów
przelanej krwi szkarłatem
w ogniu walki byliśmy nieraz

* koronawirus ma małego siusiaka i
wstydzi się zagadać do dziewczyn
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Btw ja podziwiam kasjerów w hiper/supermarketach tam jest taki przemiał ludzi ze aż głowa mała
A kvpa z tych hvji prycha i hrycha i niewiadomo czy nie są zainfekowani


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-03-13 23:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No tam jest sporo.

Kurde piszę z taką jedną laską na Badoo, ale teraz w sumie nie ma sensu, bo za bardzo nie przeniosę znajomości do reala przez koronawirusa.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i galerie zamknięte
puchy były jak chooj dzisiaj takiego piątku jeszcze nie pamiętam jak pracuję
już tak od rana czułem że coś się wydarzy ... wszyscy chyba się spodziewali

ciekawe jak to dalej będzie
jeszcze jak schodziłem ze zmiany mądrość etapu mówiła że pracujemy normalnie w sobotę a w drodze do domu dostałem halo Prosiak widzimy się dopiero w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się trochę emocjonuję bo jestem strasznie tchórzliwy a przy tym hipochondryk ze mnie i dupek
( no nie to żeby zaraz jakaś tam fajna )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam nadzieję, że to przejdzie za parę dni i faktycznie wszystko razem z wyższą temperaturą odejdzie.
Maskara...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Pilek chciałbym ,ale chyba raczej temperatura tu nic nie pomoże vide Bliski wschód , Australia itp. btw ciekawe jak będą banki czynne
Jakby miesiąc temu zamknęli granice to problemu by nie było








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-03-14 00:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27304
najbardziej wkurzeni w moim małym osiedlowym sklepie rano byli lokalni pijaczkowie, oni rano tradycyjnie po pare piwek, a tu kooooolejka.....fajnie wyglądało zestawienie ich dobrego humoru ze śmiertelną powagą reszty kupujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Tak trzeba żyć, wyznają zasadę carpe diem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ale dzisiaj u mnie pokręcona pogoda. Na przemian wiosna i słońce z czarnymi chmurami i opadami śniegu. Cóż, w marcu jak w garncu.

Ech, czekałem na nowy sezon F1 i niestety wyścigi również są odwoływane. Ciekawe co z Igrzyskami Olimpijskimi bo Euro 2020 chyba też odwołali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium