SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
don_eladio
Ale ile komixów dostałeś?

wszystko w jednym
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No to w chooy dużo komiksów kupiłeś Bane to powiem ci, że za 100 zł to się opłaciło
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
A to spoko, sporo za stófkę.

Agares - chyba tylko ciuchy jakieś typu podomka oraz majty i skarpetki


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-11-17 22:39:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Tak naprawdę to tylko ostatniej części nie mam pojedyńczo (ale są już trochę zniszczone ) , ale teraz jest wszystko w jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja to w Pepco kupuje jakieś skarpetki i majtki. Ja nie wiem na co wydać ten kasę. W sumie na razie gromadzę i mam ponad 20 k oszczędności jak wlecą te stypendia zaległe, a pod koniec roku może się uda uzbierać 40-50 k i w sumie nie wiadomo co zrobić, bo za mało kasy, żeby jakąś inwestycje zrobić. Będę trzymać w różnych formach, zdywersyfikuje oszczędności i będę tak trzymał.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Złoto imo kupuj
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Złoto już kupione, srebro też, ale nie za wiele. Srebro kupione jak było w dołku trochę powyżej 18 dolarów za uncje. Opróćz złota i obcych walut to nie mam pomysłu jak jeszcze zdywersyfikować oszczędności. Lokaty są znacznie niższe od inflacji. Bitcoin ryzyko, na jakieś nieruchomości, działki kasy zdecydowanie za mało, a na jakiś antykach czy giełdzie to się chvja znam

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Najpewniejsze imo złoto i np platyna , z nieruchomościami to jest różnie , bo się wpyerdalają zawsze jakies urzędy (ustawa o ochronie lokatorów ) czy jakieś plany miejscowe (mpzp)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No teraz nieruchomości to chvjnia przez tą ochronę lokatorów. Wcześniej to można było ogarnąć pasywny dochód z tego pewnie, a teraz to lipa. Szczerze co do platyny to nie wiem jak będzie rosła i jaki jest spread między kupnem i sprzedażem, bo na złocie jest niski kilka procent, a na srebrze już więcej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No srebro i złoto chyba teraz. Ja też będę musiał coś kupić w razie wu. Chociaż jest coraz gorzej , a ja wydaje wszystko na bieżąco
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium