SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Sepko ja nienawidzę trenować w Suspensorze a grappling zawsze w spodenkach robię i górze od gi (mojej judodze Serwacha ) a pod spodenki nie dam rady Suspenora założyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
pilek
No właśnie. Ciekawe czy jak ktoś dostał kopa w jaja to mu może je trwałe uszkodzic

Oczywiście. Nawet któryś z zawodników mma doznał takiego uszkodzenia. Nie jestem pewien, ale chyba był to Soszyński Krzysztof
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
To trzeba brać spodenki o rozmiar większe i po problemie Bane (swojego czasu też miałem ten problem, ale w tym przypadku pomogła zdecydowana redukcja)

Wbrew pozorom częściej obrywam po kroczu na grapplingu niż stójce. Pewnie wynika to z faktu, że na tych drugich zajęciach większość zwraca uwagę, żeby przede wszystkim nie kopnąć w klejnoty a na takim bjj mało kto o tym myśli (do czasu aż sam dostanie )


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2022-01-06 09:27:55
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Możnaby zaryzykować stwierdzenie, że im wyższy stopień w bjj, tym bardziej jaja obite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
mam purpure i jajca całe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Czyli ta purpura niesłusznie nadana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a gdybym mial purpure i purpurowe jaja to od razu by lepiej wygladalo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
z tym "fioliarstwem" to też bardzo celna zagrywka teraz każdy chyba i oskarżenia o "foliarstwo" i nawet jak coś wie , coś się logicznie nie zgadza , ewidentnie coś śmierdzi to wszyscy trzymają mordę na kłódkę bo zaraz zostanie zakrzyczany i przypięta mu ławka "foliarza" jak w tej bajce ... król jest nagi ! tylko nikt nie ma odwagi tego powiedzieć głośno ... no kadafi miał i nie żyje
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
shooto
pilek
No właśnie. Ciekawe czy jak ktoś dostał kopa w jaja to mu może je trwałe uszkodzic

Oczywiście. Nawet któryś z zawodników mma doznał takiego uszkodzenia. Nie jestem pewien, ale chyba był to Soszyński Krzysztof


Aż mi się przypomniało


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-01-06 10:30:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
QhuTaz
no dobra , jutro wleci po robocie
jak masz coś jeszcze fajnego to podmelduj
panie Yoshi


Nie patrz w górę również polecam, dobra satyra

https://www.filmweb.pl/film/Nie patrz w górę-2021-848823 
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium