SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Sepko
Ja również sporadycznie zerkałem do tego dziennika, Grind. I nie było w nim nie wiadomo jakich skandalicznych wypowiedzi.
Powiem więcej - w dobie poprawności politycznej nasz działowy kolega w sumie nic złego nie zrobił.
Jednakże kto jak kto, ale Antua to osoba z dość specyficznymi poglądami, patrząc przez realia większości forumowiczów. Dlatego też serio jestem strasznie ciekawy, co musiał napisać, że wyłapał takiego bana
Zakładaj drugie konto i wracaj do naszego działu Antos


Bynajmniej nie mowie, ze zrobil cos zlego, a raczej na pewno nie w swoim dzienniku. Za to w tym innym temacie nie wiem co powiedzial, bo usuneli przy okazji bana. Ciekawym

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kvrwa, znowu sobie uszkodziłem szyję. Od jakiegoś roku mam coś dziwnego z szyją - po pierwsze lewa strona nie ma tak jakby pełnego zakresu, bo "ciągnie" i to w taki sposób bolesny ( a nie jak spięty mięsień) a po drugie zawsze jak wracam do treningów to prawie pewniak, że jak zapomnę o rozgrzewce to mi się nadwyręża tak że nie mogę ćwiczyć przez parę dni.

I znowu własnie tak jest. Robiłem sobie mostki i nagle kvrwa yebło i teraz znowu parę dni nie mogę kręcić głową

Nie wiem z czego wynika ta wrażliwość lewej strony, ale już mnie to wkvrwia. Jakieś pomysły lub patenty Panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Może coś niedobrego się podziało w kręgach szyjnych? Miałeś to sprawdzane po tej nieprzyjemnej historii z basenem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie, ale to zdecydowanie jakiś dysbalans w strukturach. Kiedyś tego nie miałem.

W ogóle od czasu kiedy zacząłem bardzo mocno pracować nad swoimi przykurczami itp to miałem mnsótwo kontuzji. Tak, czuję się coraz sprawniejszy, ale mam wrażenie że fakt, że zmieniam w wieku 28 lat swoją strukturę - czyli wprowadzam nowe zakresy ruchu - powoduje że ciało czasami znajduje się w kompletnie nowych sytuacjach i zwyczajnie jest słabe.

Np - moja prawa strona jest teraz prawie na poziomie lewej jeśli chodzi o mobilność - mam na myśli wszystko prawej strony czyli rotacja ramienia zewnętrzna i wewnętrzna, wyprost i zgięcie w stawie ramiennym, ruchomośc odcinka piersiowego itp.

I teraz moje hipoteza jest taka, że z racji z tego że jestem moja prawa strona owszem, jest porozluźniana ale w ogóle nie ma wyrobionej siły w tych zakresach - to wymaga czasu.

A nawet jeśli tą siłę ma, to i tak dużo mniejszą niż kiedyś. To zresztą jest oczywiste - jak masz poprzypinane mięśnie, to jesteś silniejszy w niektórych ruchach (np w spięty lędźwiowy i dwójki pomogą przy martwym ciągu). Cały trik z byciem sprawnym polega na byciu i gibkim i silnym. Tego pierwszego brakuje facetom, a tego drugiego kobietom.

Ale wracając do rzeczy - mam wrażenie że ze względu na to że moja prawa strona nie przejmuje tak jak kiedyś 60% ciężaru w danym ćwiczeniu, tylko np 50%, to po prostu lewa strona nie wyrabia, bo zawsze brała mniejszy ciężar.

To moja hipoteza, ale ma sens. Po prostu ciało działą w kompletnie nowych ułożeniach i podczas tej modyfikacji trzeba być bardzo ostrożnym, bo po prostu wiele ruchów jest dla nas nowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Tyron Woodley rapuje



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No bez szału to Przynajmniej nawija do rytmu. Ale Tyron to wzorowy mąż i ojciec - on nie pasuje do takiej stylówy

Oglądałem se ostatnio jego walkę z Tillem - miodzio. Muszę przyznać, że jest to jeden z moich ulubionych zawodników. Nie wiem czy nie top 1 jeśli chodzi o IQ ringowe + zimną krew.

Ale rap bez szału

Polecam to - milaird razy lepsze od oryginału. I ten tłusty wokal Notoriousa, piękne A z tym bitem rozpyerdala



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też tak mam, że prawa strona ciała jest mocniejsza i bardziej sprawna. Co prawda teraz żadna szału nie robi, bo ledwo podnoszę kilka kilogramów, ale na przykład prawą nogę umiem założyć za głowę, lewej już nie. A jak już mi się uda po jakimś czasie mocowania i wpychania jej tam na siłę, to nie mogę jej zdjąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale to bardziej gibkość aniżeli siła;)

Ja lewą mam dużo słabszą, ale dużo bardziej gibką. Przeważnie to co silniejsze, jest też bardziej spiętę. Dlatego u mnie spięcia dotyczą głównie prawej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to teraz to mam obydwie tak samo ch**owexd ale pamiętam jak jeszcze się cieszyłem dobrym zdrowiem, to nogę miałem silniejszą prawa, ale rękę lewą. Dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Dremor, a np. w ruchach unilateralnych miałeś dużą różnicę w podnoszonym obciążeniu, czy jakości wykonania ćwiczenia? Czy bardziej objawiało się tym, że jedna strona przejmowała większą część pracy gdy obie były jednocześnie wykorzystywane?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium