SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
o to to
zarobi pinionszki uskłada coś kredyt weźmie mnieszkanie kupi ożeni się dzieci zrobi jak człowiek normalny a nie takie gówniarskie bajania żeby tam po świecie jeździć jak na filmach kto to słyszał takie głupoty

jak jest robota to tsza tyrać jak łotysz u bałtyckiego niemca jak chłop na morgach
a nie wydziwiać

zresztą przyzwoity polski człowiek powinien siedzieć w polskim kraju , a nie jak te inne się włóczć i tylko wstyd robić
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Dokładnie, widać że chłopak wyrasta z pisania bajek
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Może on tam nawet proszę ja Was w tej portógalji nigdy nie był!


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-06-24 22:17:22
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No układa ci się Zabstyl w tej Polsce. Teraz jakaś podwyżka, jakieś inne stanowisko też mówiłeś, że ci proponowali, że może do CV ci się przyda. Ty już tam jakimś kierownikiem czy zarządcą jesteś kto wie może niedługo będą ci mówić Panie Prezesie, no a jak już prezes no to obowiązkowo jakaś sekreterka na boku do ruchania, żeby się w pracy nie nudziło.


Byłem dzisiaj na wielkim mieczu dwuręcznym. Cięcia, sparingi zadaniowe, ale powiem wam, że w mieczu dwuręcznym mięśnie naramienne są najbardziej obciążone. Dawno nie miałem takiego treningu obciążającego barki, ale jednocześnie znacznie mniej kontuzjogenny niż sztylet włoski, gdzie sporo walki też było w zwarciu typu obalenia.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
Może on tam nawet proszę ja Was w tej portógalji nigdy nie był!



Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-06-24 22:17:22


a ty wiesz że i mnie się tak zdaje

nasłuchał się chłopak różnych takich
naopowiadali mu różnch głupot i też chciał pokazać co to nie on
i "opowiadał o zagranicach" ...
(kto to słyszał takie bajki ze wsi do Portugalii) ... ale widać że spoważniał i zmądrzał wziął się do roboty i jest jak trzeba
5

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No jeszcze tylko, żeby drzewo posadził, spłodził syna, dom wybudował, no ale mieszkanie w bloku też obleci. Jeszcze do tego fiat 126p, wakacje raz w roku w Bułgarii i Polak jak ta lala.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
NO dokładnie tak jest. Chciał, żeby nam się głupiej zrobił, bo my nigdzie nie byliśmy... Niech się pochwali jeszcze..., że ma jakąś nową meblościanke czy coś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Rozgryzliscie mnie, nie byłem w żadnej słonecznej Portugalii tylko yebałem u Niemca na plantacji rzepaku
Mało godzin bo tylko po 16h ale szło dorobić zmieniając pampersy rodzicom dobrodzieja, starsi sympatyczni ludzie, dziadek coś o wojnie nawet opowiadał, rzucał jakieś nazwisko Dirlewanger ale ja to z historii nigdy orłem nie byłem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Gach mojej siorki dał na imię synowi Oskar i ma dwa skrzyżowane granaty niemieckie wytatuowane. Jest neo nszisto. Uważacie,że to ma coś wspólnego z tym dirleeangerem? Xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
^


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2021-06-25 12:03:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium