SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ja mam odwrotnie, zap*****lam kraulem, a żabom sie topie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
kraulem to pływam jak paralita a żabą to płynę płynę płynę płynę i płynę aż się znudzę

podejmowałem próby nauki kraula ale jakoś to kanciato szło ... niby potrafię ale co się umęczę to yebał to pies , a powinno być odwrotnie bo taki luźny kraul to powinien być najbardziej oszczędny i ekonomiczny styl ale ja ogólnie jestem ciężki jeśli chodzi o naukę czegokolwiek zresztą już się na tyle dałem poznać na forum że jest to rzecz wiadoma

# żaba
(zabstyl spokojniutko ... homo , chyba że postawisz McDonalda kino i browara)


Ale ja chcę styl dla heteroseksualnych


Zmieniony przez - shooto w dniu 2021-09-09 18:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Kraul i Żabka to proscizna , ja motylkiem tylko hvjowo pływam a muszę się w końcu nauczyć


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
QhuTaz
kraulem to pływam jak paralita a żabą to płynę płynę płynę płynę i płynę aż się znudzę

podejmowałem próby nauki kraula ale jakoś to kanciato szło ... niby potrafię ale co się umęczę to yebał to pies , a powinno być odwrotnie bo taki luźny kraul to powinien być najbardziej oszczędny i ekonomiczny styl ale ja ogólnie jestem ciężki jeśli chodzi o naukę czegokolwiek zresztą już się na tyle dałem poznać na forum że jest to rzecz wiadoma

# żaba
(zabstyl spokojniutko ... homo , chyba że postawisz McDonalda kino i browara)


Ale ja chcę styl dla heteroseksualnych



Zmieniony przez - shooto w dniu 2021-09-09 18:46:00


a to nie , to nie wiem ... nie pomogę
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
o kvrła teraz się dopiero obciąłem że brakuje dwóch literek ... "NO"

ale chvj tsza jsici za ciosem
... no to tego ... zabstyl chciałbyś może gdzieś wyskoczyć albo coś ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kuhwa... ja się chyba nie nadaje do bycia poważnym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nie ma czegoś takiego jak "powaga" ... powaga została wymyślona przez ludzi przeciętnych którym ta przeciętność doskwierała ale przymioty ducha ciała i umysłu były zbyt mikre aby poza tą przeciętność się wydobyć więc wymyślili sobie "powagę" jako swoją tarcze i oręż

to taki rodzaj ludzi który dużą wagę przywiązuję do tej tytulatury i konwenansów i do opinii innych ludzi ... do formalności

sami nie będąc w stanie wyjść poza zwykłość stworzyli sobie świat w którym nie będą zwykli
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
no właśnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
bo ich jest więcej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Żabo jak budować nawyki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium