SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Podziwiam takie związki. W dzisiejszych czasach to na prawdę rzadkość...
Sam chciałbym móc pochwalić się kiedyś takim stażem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie grind
z jedną kobietą ponad 20 lat
kłaniam się nisko ... no na tyle na ile bebech pozwoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Małżeństwo idealne tylko jeden syn im się nie udał. Jakiś taki chorowity. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a przynajmniej głupi nie jesteś ... tego leczyć się nie da
ja tam Cie lubię Wysocki nawet średnio ++
było by więcej ale trochę mnie wk*******

taka p***eczka jesteś no i różnica na osi czasu
jesteś dla mnie jak chrononauta

ale ogólnie model udany i perspektywiczny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Udal im sie syn, tylko nieszczescie go spotkalo. Na ktore nie mial wplywu.

Sepko, Prosiaczku dziekuje.
Prosiaczku, no nie do konca, mielismy przerwy w zwiazku, i wtedy byly inne - ale niemozliwy, lub prawie niemozliwy, jest tak dlugi zwiazek bez problemow. Dlatego.tym bardziej podziwiam rodzicow Wysockiego.
Jednak jest nam widocznie pisane byc razem. Milosc jest taka jak na poczatku, a moze mocniejsza.
Przez.wiekszosc czasu mielismy tylko siebie. Duzo razem przeszlismy. Emigracje, moje wiezienie, inne klopoty bo pochodzimy z regionu gdzie bieda byla i jest dosc spora.
Sytuacja rodzinna mojej kobiety nie byla duzo lepsza of mojej. Jakos sam czas przelecial. Mam szczescie ze ja spotkalem, bo bylbym martwy albo w wiezieniu, to bez zadnych watpliwosci.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jak wyzdrowieje, to będzie innym człowiekiem. Takie doświadczenia hartują.
Mój przyjaciel również bardzo zmienił się z charakteru po pokonaniu rakersa, aczkolwiek poza większą pewnością siebie doszło też parę innych, mniej pozytywnych cech. Najważniejsze, żeby słuchać bliskich, gdy mówią, że zmieniasz się na lepsze/gorsze i odpowiednio reagować na te sygnały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosiak jak chrono kto?

Grind siedziałes? No to grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Wysocki, kiedyś widziałem wywiad z gościem z karłowatością. Stwierdził, że woli być taki jaki jest i mieć inteligencję jaką posiada aniżeli być "normalny" (cokolwiek to słowo oznacza). Też żeś jest inteligentny, a to, że rozmiarowo niewielki? No i cóż z tego. Raka pokonasz, ze szpitala wyjdziesz, kobitę znajdziesz, dzieci spłodzisz i dobrze wychowasz. Mam nadzieję, że kiedyś trafię na takiego młodego Wysockiego (a może nawet na Ciebie?), bo będę wiedział, że trafiłem na dobrze wychowaną, inteligentną osobę. Swoją drogą w temacie wad, wyobraź sobie, ja mam astygmatyzm (taki na granicy średniego i mocnego), mój mózg nie ogarnia, że ma dwoje oczu - nie potrafię jednocześnie połączyć obrazu z obojga oczu, a gram w futbol amerykański gdzie wzrok powinien być doskonały i nawet sobie radzę. Chcę przez to powiedzieć, żebyś pieprzył swoje wady, szedł do przodu jak czołg (taki lekki, ale zawsze) i robił to co chcesz robić, niezależnie od cech, przez które teoretycznie nie powinieneś czegoś robi.

Panie Świniak, pan mi tu nie mów o stażu, bo wy przy mnie na SFD to za przeproszeniem młodziki żeście są. Właśnie sprawdziłem i dwa dni temu stuknęło mi 10 lat jak już tutaj jestem. Jeju, jak ten czas niesamowicie leci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dwa i pol, Wysocki. Nikogo nie zabilem, ani nie zgwalcilem, ani na wozek nie posadzilem, ale swoje mialem za uszami. Min dzieki niej zostawilem to za soba

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, że masz to już za sobą Grind. Strasznie mnie trzęsie, boję się że w nocy mi znów temperatura podskoczy. Oby nie bo mnie doktor nie wypuści. Idę spać, dobranoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium