SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Każdy by chciał mieć sporo siana (pyerdolilbym pracę bo to jest Strata Życia i czasu tak naprawdę i realizował marzenia, chociażby o podróżach i treningach tak jakbym chciał )
Btw
https://www.filmweb.pl/film/Niewidzialny człowiek-2020-770408 
Widziałeś ten Horror ? Podobno zayebisty









Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-04-21 23:15:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Widziałem. W dodatku byłem na nim w kinie. Fajny, trzymający w napięciu. Ma jakieś drobne logiczne potknięcia, ale dobrze się to ogląda. Ja z tych nowszych w miarę jestem na czasie i jak jest jakiś lepszy to do kina idę (a przynajmniej chodziłem przed pandemią)

No ja też bym chciał mieć sporo siana. Poświęciłem trochę młodości na naukę i coś tam jest, mam nadzieję, że mi się to przyda, ale i tak liczę na więcej. Szkoda, że na wyniki trzeba będzie poczekać, a ja już bym chciał trochę bardziej zaszaleć. Mam jakiś plan, ale nie wiem czy wypali, trzeba robić i spróbować.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja zostaję gwiazdo rocks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
do pieniędzy dojść tak żeby pożyć jak człowiek godnie a nie biedować jak "polaczek przeciętniaczek" trochę świata zobaczyć pozwiedzać póki człowiek młody jeszcze w miarę (no ja już raczej się na wiek średni załapię o ile w ogóle) ... najlepiej za młodego ... podróże kształcą potem to procentuje przez całe życie
szkoda mi zmarnowanych lat i przepitych

jedźcie chłopcy w świat jak możecie
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Gwiazda rocka brzmi spoko.

Jeszcze sporo przed nami, myślę, że będzie dobrze jak się postaramy. Co było to było, trudno. Prosiak przed tobą sporo czasu i tak spoko, że się ogarnąłeś i przestałeś pić, zmierzasz ku lepszemu, więc musi być lepiej.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
3:33
Jestem ostry jak brzytwa auuuuuu
Zrobię dziś parę zatrzymań towaru i zgłoszę jakiegoś Ukraińca za to że nie zdjął łańcuszka do robott
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Strażnik Teksasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Piję sobie piwko wczoraj ze znajomymi i dziewczyny zaczynają puszczać jakieś nowoczesne rapsy o rvchaniu i ćpaniu, dobrze się bawiąc przy tym.
Później ktoś puszcza stare polskie rapsy, które są o czymś. I te same dziewczyny mówią, że teraz to jest chvjowy rap o ćpaniu i kasie, i chciałyby żeby wróciły czasy jak robili rap jak kiedyś, a nie ta chvjnia która jest dziś XDDD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jak kiedyś postrzegałem USA jako wzór do naśladowania przez inne państwa, tak od pewnego dłuższego czasu przekonuje się, że coś niedobrego dzieje się w tym państwie.
Na każdym kroku absurd goni absurd
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium