SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja zbytnio nie patrzę na grappling ale Cyborga znam (to legenda grapplingu ) a ten murzyn to chyba jakiś noname ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jose Aldo przechodzi na emeryturę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
YebatzKimona
Tom Hardy bo zarabia miliony dolarów na filmach, pozylby w Polsce na minimalnej i umowie o dzieło to by nie był taki Hardy


Oczywiście

Ale lubię że coś takiego sobie robi, mało gwiazd poza typowymi filmami sztuk walki coś faktycznie trenuje

On trenuje długie lata a pewnie mógłby już dostać czarny pas od jakiegoś żadnego promocji swej szkoły senseja

No i podoba mi że z tego co wiem w UK nie porusza się nigdy z obstawą tylko chodzi po ulicy i do sklepu zakupy robić jak każdy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
To musi mieć przej**ane jak co chwilę go ktoś zaczepia i prosi o zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No w każdym razie wielkiej gwiazdy z siebie nie robi a ma umówmy się ogromną karierę

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
myśle, że jak jesteś losowym angolem i spotkasz na ulicy Hardyego to nawet Ci do glowy nie przyjdzie, że to on tylko se pomyślisz:
"kurva jaki podobny do Hardego"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bane158
Ja zbytnio nie patrzę na grappling ale Cyborga znam (to legenda grapplingu ) a ten murzyn to chyba jakiś noname ?

też nie znam czarnego, ale dobrze go pokręcił
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To prawda Zabstyl, zdarzyło się że dwa trzy razy mnie, i w sumie do dnia dzisiejszego nie wiem czy to była ta osoba czy nie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Uwaga !
trzymajta się bo nic lepszego w życiu nie zobaczyta , a przynajmniej w najbliższym dziesięcioleciu
(no chyba że ktoś nie jest fanem twórczości Grubasa Walaszka ... wtedy chvja go to będzie obchodziło)

ale słowo daje ... materiał jest naprawdę średni ! warto !



2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium