SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Tylko czemu tam zabija często ,a tutaj właśnie rzadko i to bez potrzeby najczęściej...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie chcę mi się nawet odpisywać. Te porównania są bez sensu. Jak ktoś porównuje śniadych co na sylwestra palą jakieś 1000 samochodów. Już nie mówiąc o współczynnikach przestępstw w Polsce czy w miejscach, gdzie są czarni czy beżowi inżynierowie. Już było tyle statystyk na tym forum, że po prostu nie chce mi się dyskutować, bo i tak chvja z tego i tak cię nie przekonam e2e4. To jak wtłaczanie kamienia przez Syzyfa, chvja to daje. Wrzucanie po raz kolejny statystyk jak już to robiłem z kilkadziesiąt razy. Ale jakby coś do ciebie nie mam e2e4, jesteś ok, ale średnio mi się chce potem pisać przez kilka stron i przekonywać.

Rasa ma znaczenie. Azjaci czy biali są spokojniejsi i w sumie mam to w dvpie wszystko idę dalej programować.
4

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Pewnie masz racje że oni zachowują się nieodpowiednio dość często, ale bydło jest też u nas, bezmózgowie nie ma koloru skóry.
I przypominam, sobota jest od odpoczynku.
.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dokładnie Rasa nie ma znaczenia , wystarczy wspomnieć o ukrolach , którzy także pajacują
A o "statystykach " to szkoda już pisać , wystarczy wspomnieć o "statystykach srovidiwych "
Btw już oficjalnie koniec "plandemii "


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-07-01 23:19:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no właśnie miałem coś napisać o "karnawale we Francji" ale widzę że koledzy w temacie

dzisiaj znalazłem informacje o tym chłopaku zastrzelony ... 17 lat wielokrotnie notowany szemrane towarzystwo jechał bez prawa jazdy
podawali że był "dobrze znany policji"

kolejny niewinny dobry chłopaczyna mordeczka i ziomuś (ichni)

a najgorsi i najgłupsi są ci biali Francuzi w średnim wieku którzy gardłują najgłośniej
o brutalności policji itd. nie wiem chcą się przypodobać kolorowym czy już mają tak łby pokrzywione od propagandy , co ciekawe na urywkach filmowych widać też od cholery białej gównrzerii która biegnie z beżowymi i czarnymi na tych zamieszkach ramię w ramię
d****e sami sobie szykują piękny kraj

a miłośnik starszych pań Macron też opyerdala policję i służby i pretensje swoje wygłasza ... nie najlepszy to moment żeby sobie wśród nich nieprzyjaciół robić

jak tak dalej pójdzie to piąta Republika przejdzie do historii szybciej niż można się było tego spodziewać
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jak dla mnie to panie prosiaczku , yebac żabojadów kolonizatorów , niech ich tam rozpyerdolą jeszcze bym Gruzinów,ukrów przebywajacych w Polsce wyłapał i tam wysłał i niech się bijo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no ale to się odbije czkawką całej Europie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Słaba Francja nie, likwidacja Francji całkkiem tak, dlatego wybieram to pierwsze

generalnie średnie IQ u czarnych to 70, a u beżowych 85, przypadek, że się inaczej zachowuują niż azjaci albo biali? Nie sondzem.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-07-02 13:45:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ale hindusi też beżowi a łebscy ludzie i w zdecydowanej większości spoko

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium