SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Może walili mocno gruchę. Mi tak się zdarzało, że nie chciało mi się wyrywać jak zbyt często waliłem, a jak byłem trochę wyposzczony to człowiek wtedy chętnie podrywał.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Oni są katolikami, ale ten jeden mocno cisnął, żeby mieć dziewczynę przez całe życie i udało mu się dopiero teraz.


No ej, ale Ty i ja też jesteśmy
Czasem to chyba nieudacznictwo maskują zasadami ludzie.
A może walili z zapałem jak pisze Agares i zbyt zmęczeni na zaloty byli
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Generalnie to ten co ma dupę bał się wejść ze mną do kawiarni, bo koksy siedziały w niej a to nie koxy były tylko dwa otyłe typy. Nie wszedł wstydził się ładnej dziewczyny i nei wiedział co ze sobą zrobił jak wstał, żeby do kibla iść, stał i śmiał się sam do siebie. tego typuy akcje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
E tam, ważne żeby ziomek był spoko. Jak tam dvpy nie ma to chuy. Gorsi są tacy co to przy tobie kumpla zgrywa, a jak zaczyna się dym to zmienia strony lub spyerdala. Ja już znałem kilku takich fałszywych skvrwysynów, ale były też ziomki co pomogły nawet jak chvjnia była.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W sumie lepiej wstydliwy i nieśmiały co jest sobą i nie udaje, jest szczery, niż napinacz cipa
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam taki problem, że mogę te lochy rwać równo bez żadnego problemu, chyba, że jakaś naprawde mi się w choy spodoba, to wtedy sie odpala tryb pussy
A właśnie czaje się na taką jedną na uczelni i nie wiem z której strony temat ugryźć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zabstyl, mam to samo!

Jak mi się jakaś zaj**iście naprawdę podoba to ciężko się robi
Wtedy lepiej jak jest kobietą z inicjatywą, bo inaczej w ch** stresu trzeba przełamać

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jakoś tak właśnie mi się przypomniały skromne początki w ochronie w Irlandii.
Tak że 10 lat temu ponad pierwszy raz zgłaszałem że były groźby przeciwko mnie.

Mój angielski mocno był początkujący i zgłosiłem, że "ten mężczyzna dawał mi przekąski/łakocie"
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Hahahahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zamiast powiedzieć
"this man was giving me threats"
Powiedzialem
"This man was giving me treats"

Managerka irladka twarda sztuka, silna psycha, nawet nie smiechnela
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium