SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No zabił zabił, aż uwielbiany Janusz Korwin przeprosił za niego w ruskiej telewizji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dziwne ... przecież oni Feliksa Edmundowicza bardzo we Rosji uważali a jego metody skuteczne swoją drogą skrupulatnie kopiowali

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mnie w historii najbardziej obecnie rozp*****la że jak ktoś kwestionuje (zaznaczam NIE ZAPRZECZA) jedynie kwestionuje oficjalną wersję, momentalnie są działania do zniszczenia tej osoby łącznie z pozwami.

To się nazywa nauka, nie? Jak od pewnego momentu cywilizacja islamska, kwitła naukowo aż stwierdzono że od dziś już kwestionować i filozofować nie wolno, a cała nauka która musisz znać jest już napisana w Koranie.

Ktoś kiedyś powiedział coś w stylu że jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest kłamstwo, to sprawdź kwestionowanie cego jest zabronione


Zmieniony przez - grind w dniu 5/4/2022 8:27:29 PM
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ponoć nic nie gorszy tak jak prawda ... ale tylko prawda jest ciekawa
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam.obsesje na punkcie prawdy historycznej.

Większość wolnego czasu spędzam na szukaniu i czytaniu starych źródeł i książek, najlepiej tych blacklisted, ale muszą mieć bibliografie mocne a nie być jedynie wypocinami teorii autora

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Pułk Azow utrzymuje Mariupol, ale Rosjanie tak jak już tutaj pisaliśmy się przedarli https://www.tysol.pl/a83421-obroncy-azowstalu-trwaja-ciezkie-walki-ale-utrzymujemy-obrone

Ciekawe jak długo będą w stanie się bronić, bo z odsieczą tam to chyba będzie ciężko, front chyba za daleko i wojska ukraińskie się nie przedrą.

Ale niezłe zezwierzęcenie ruskich, masowe zsyłki, mobilne krematoria, mordowanie cywili
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W ogóle ostatnio czasy takie niespokojne u nas. Covid, teraz wojna.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jacob2904

Ale niezłe zezwierzęcenie ruskich, masowe zsyłki, mobilne krematoria, mordowanie cywili


+ gwałty i rozstrzeliwanie swoich żołnierzy gdy odmawiają robienia wyżej wymienionych, a całość jakby poparta cichym przyzwoleniem dowództwa
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
W ogóle ostatnio czasy takie niespokojne u nas. Covid, teraz wojna.

To wszystko już mi zaczyna wyglądać na jakiś wyreżyserowany scenariusz , wiem jestem foliarzem , ta cała wojna mi jakoś śmierdzi , srovid i szczypawki mi już "śmierdziały " od początku prawie i się "smród" potwierdził , zobaczymy jak to będzie z "wojną " bo ma się zakończyć ponoć 9 maja , no cóż zobaczymy
Pzdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Te memy mnie rozpyerdalają




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium