SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Polska jest jak świta madka polka roszczeniowa, to nas spotyka laska i zaszczyt że mamy obywatelstwo, ale żeby się go pozbyć trzeba o zgodę pisać
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Tobie Zabstyl dużo zostało jeszcze dni w robocie?

Ja skończyłem robotę papierkową, ehh tyle czasu na wypełnianie niepotrzebnych papierków.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
Tobie Zabstyl dużo zostało jeszcze dni w robocie?

Ja skończyłem robotę papierkową, ehh tyle czasu na wypełnianie niepotrzebnych papierków.




patrzta jaki wielki panicz magisterek doktorek , cały dzień siedzi nic nie robi ino się mądruje za nasze pieniądze i jeszcze nie może wypisać kilku kwitków bo ciężko mu a kobity w sekretariacie zapyerdalają cały dzień i jeszcze będą obsługiwać księciunia

nie podoba się to poszoł won na produkcję do normalnej roboty a nie jeździć po Ameryce i pierdzielić głupoty o genderach

zresztą o czym my tu mówimy czyj czas jest cenniejszy takiego lalusia książkowego (dorosłego chłopa co to nic nie robi tylko "uczy się" to coś ty robił do tej pory ? w tym wieku się jeszcze "uczyć" a do roboty to kiedy się szanowny "uczony" wybiera? )
czy uczciwie pracującej kobity w dziekanacie ?!
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
He he no zgadza się, ale tak to w życiu jest, że jak można to się doi to życie ile wlezie, trzeba doić to krówsko póki mleko daje. Ja biorę ile tylko wlezie tych stypendiów i innych, jak pójdzie dobrze to w przyszłym roku trzy stypendia wlecą.

Żarty, żartami, ale bywa, że sporo roboty jest, ale jest jedna rzecz fajna w tej robocie, że przychodzę do niej kiedy chce, np. dzisiaj przyszedłem.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-06-16 16:49:32
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Robi się ciekawie koledzy Z jednej strony jest to fajne i intrygujące, ale z drugiej strony trochę to przeraża

Czy sztuczna inteligencja od Google stała się samoświadoma?

Jeden z pracowników Google stwierdził, że AI tworzone przez firmę zyskało świadomość. Opublikował zapisy rozmów z LaMDA, za co został zawieszony w obowiązkach.


https://www.gry-online.pl/hardware/czy-sztuczna-inteligencja-od-google-stala-sie-samoswiadoma/z3221f8

Pełny wywiad z AI po angielsku

https://cajundiscordian.medium.com/is-lamda-sentient-an-interview-ea64d916d917 
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No oby, przynajmniej nie będzie nudno. Może będzie taka jak SHODAN z mojego avataru. Przeczytam po robocie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no oby nie !!!
uwierz mi lepiej jak jest nudno ! wiem jak to może brzmieć z ust kogoś kto jest tylko cieciem ale uwierzcie mi koledzy ludzie nie doceniają nudy , a jak się robi naprawdę "ciekawie" no to kvrwa może być nieciekawie i o ile ja doświadczyłem tego w mikroskali to zasada pewnie jest ta sama

P.S
koledzy jest taka sprawa czy któryś z was mógłby po przeczytaniu z grubsza streścić czy się wypowiedzieć na temat tego artykułu tego wywiadu bo mój angielski pozwala mi oglądać filmy sensacyjne dogadać się w codziennych sytuacjach albo poczytać proste teksty gazetę czy jakieś czytadło książko podobne natomiast coś mądrzejszego przerasta mnie jak na razie bezdyskusyjnie



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/16/2022 5:58:02 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
tydzien został mi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
QhuTaz
Jacob2904
Tobie Zabstyl dużo zostało jeszcze dni w robocie?

Ja skończyłem robotę papierkową, ehh tyle czasu na wypełnianie niepotrzebnych papierków.




patrzta jaki wielki panicz magisterek doktorek , cały dzień siedzi nic nie robi ino się mądruje za nasze pieniądze i jeszcze nie może wypisać kilku kwitków bo ciężko mu a kobity w sekretariacie zapyerdalają cały dzień i jeszcze będą obsługiwać księciunia

nie podoba się to poszoł won na produkcję do normalnej roboty a nie jeździć po Ameryce i pierdzielić głupoty o genderach

zresztą o czym my tu mówimy czyj czas jest cenniejszy takiego lalusia książkowego (dorosłego chłopa co to nic nie robi tylko "uczy się" to coś ty robił do tej pory ? w tym wieku się jeszcze "uczyć" a do roboty to kiedy się szanowny "uczony" wybiera? )
czy uczciwie pracującej kobity w dziekanacie ?!


czepiasz sie mlodego ze nie robotny, a ty juz babe znalazl i pocieche zrobil? kto to widział stary kon kawalerzyc bezdzie jeszcze
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ano prawda to , wstyd i hańba mi
że się ino wałkonie zamiast tyrać na babe i dzieciory
i racja to bo co to za chłop ?

ino trochę późno już dla mnie od początku rzecz zaczynać (bo się za długo zwlekałem) to se chyba znajdę "krowe z cielakami"
mało to jest samotnych dzieciatych 30' ?
chyba tak zrobię
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium