SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Żadna walka Pudziana mnie nie elektryzowala

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Strongman tak

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ciekawe ile Pudzian mógłby nabić tytułów Mistrza Świata Strongmen. I tak w sumie ma ich 5 czyli najwięcej ze wszystkich, a piąty tytuł zdobył jak miał 31 lat. Chłop mógłby z kilka tytułów myślę na luzie zgarnąć ze 2 może 3. W 2009 już bardziej chyba szedł w stronę MMA a i tak tylko z Savickasem przegrał. No, ale coś za coś, dzięki w sumie m.in. Pudzianowi MMA się w Polsce rozpropagowało. Walka Najman vs Pudzian to był taki początek wielkiego MMA imo. Pamiętam to dobrze, sporo było szumu. Ja się właśnie od tamtego momentu zainteresowałem MMA, czyli 2009 rok.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mnie chyba w 2000 ktoś dał jakieś CD ściągnięte z sieci z UFC

Od tego momentu śledziłem na ile się dało
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dla mnie Jocz ,Drwal , czy Jakubowski to są Polskie Legendy MMA
A kickboxing To Piotrowski i Saleta(jedyny Polak który wygrał z kliczko)
A Piotrowski wygrał z Wilsonem j Roufusem i mc donaldem i javierem mendezem






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-01-16 23:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jacob2904
Walka Najman vs Pudzian to był taki początek wielkiego MMA imo.


Oczywiście chodziło mi o początek popularności MMA w Polsce.

Za granicą to Pride pewnie było popularne, a UFC zaczęło być popularne z tego co pamiętam przy okazji pierwszego TUFa. Teraz to te TUFy już chyba nie tak popularne co kiedyś.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kiedyś tuf to było wydarzenie. Byli mistrzowie i mniej zawodników, wyższy poziom sportowy (oczywiście na tamten czas) bo bardziej przesiewali w rekrutacji. Teraz mają dużo więcej zawodników ogólnie więc obniżyli kryteria żeby zapewnić roster i to widać i na halach i w tuf
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A mnie to trochę wkvrwia , MMA tak naprawdę istniało w pl dużo wcześniej (przed walka Pudzi Najman )


w ju jitsu full contact dużo wcześniej się chlopaki bili , a to są praktycznie zasady rings , bez uderzeń na głowę na glebie


to praktycznie to samo tylko że w kimonach
Btw Arona wtedy wygrał z Fedorem i został wyrvchany z werdyktu
Pzdr spadam


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-01-17 00:08:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Największy wał co pamiętam to walki Kimo z Sappem, gdzie wyruchali Kimo oraz Rutten z Randlemanem, gdzie wyruchali Randlemana

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
największy wał to był jak sędzia podniósł walkę kiedy Najman macerował Saletę w dosiadzie !
gańba !
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium