SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
no ja to jajcarz jestme hahaha mówię Ci! xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nie ... u mnie głodzenie nie wchodzi w grę tylko rozsądna przycinka kalorii jak bym chodził głodny 2- 3 dni to bym komuś krzywdę zrobił w końcu ...
piję od cholery wody ... ja nawet lubię to jedzenie dietetyczne tylko problem właśnie polega na tym że czuję się głodny coraz bardziej głodny aż w końcu przychodzi moment odcięcia świadomości i rzucam się na żarcie
i na Boga ! lepiej żeby nikt nie stało na mojej drodze

ja niestety od kiedy pamiętam uwielbia się nawpyerdalać nawtykać pod samą grdyke
tak żeby się ulewało wręcz i wtedy jestem szczęśliwy
i teraz jest problem żeby się przestawić
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam to samo.

Chodziłeś keidys głodny w jakimś okresie życia?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ja teraz chodzę głodny i walczę sam ze sobą, żeby nie naj**ać komuś. Przed chwilą nap*****lałem w laptopa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie chodzi mi czy w dzieciństwie lub później po drodze brakowało jedzenia

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
to raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Mam to samo.

Chodziłeś keidys głodny w jakimś okresie życia?



nie , chyba nie , nie pamiętam
jestem chłopak z Uckich bloków
nie przelewało się , na markowe ciuchy nie było ... ale głodny nie chodziłem nigdy

chyba trochę zwichrowany łeb mam pod tym względem i tyle

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Miałem taki okres w życiu że bywało że nie miałem co jeść.

Od tego czasu mam problem z objadaniem się. To częste u ludzi którzy z jakiegoś powodu głodowali w życiu, zwlayw dzieciństwie.

Taki syndrom jakby nadanie się bo akurat jest jedzenie na maksa na zapas

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jakbyś podświadomomie bal.sie że jutro nie bedzie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
znam taką osobę i wp*****la przy stole jak świnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium