SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
tak z ciekawości, skąd ty wiesz czy ja się w ogóle szczepiłem a jak już ile dawek wziąłem?masz szklana kule czy z komiksowych obrazków ci wyskoczyło?a o wiedzę się martwię, zwolennikom teorii spiskowych często jej brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Sam się chwaliles , czy kłamałes ?
https://www.sfd.pl/W_tym_spamie_nie_ma_miejsca_na_głupot_pisanie-t1128343-s7748.html
Str 7748


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-07-24 22:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
3 nie 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Panie bane to akurat nierozsądnie traktować ich wszystkich jedną miarą bo choć na pierwszy rzut oka mogą się wszystko wydawać "Ruskie" to tam jest również mnóstwo różnych i różniastych "onych" gdzie różnią się pod każdym możliwym względem bo i kulturowo i ekonomicznie i obyczajowo i religijnie a nawet stopniem rozwoju ... można by powiedzieć "ucywilizowaniem" i gdyby nasi politykierzy potrafili coś więcej niż tylko pięściami wygrażać w TV i ubliżać sobie i tej części elektoratu która akurat jest im nieprzychylna to mogliby to rozsądnie rozegrać , wszak przyjaciel najlepszy to wróg mojego wroga

a tam różnych napięć i niechęci nie brakuje pamięci zadowolonych krzywd również




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/24/2023 11:01:36 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
no dobra pomyliłem się co do dawek A teraz poważnie ( bo jednak nikomu tego nie życzę, tobie także e2e4 ) tak się dzieje po ......
Film mocny


Aż dziwne że jeszcze nie wywalili i mnie to akurat nie śmieszy w żadnym wypadku
Grind o tym także kiedyś pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
QhuTaz
Panie bane to akurat nierozsądnie traktować ich wszystkich jedną miarą bo choć na pierwszy rzut oka mogą się wszystko wydawać "Ruskie" to tam jest również mnóstwo różnych i różniastych "onych" gdzie różnią się pod każdym możliwym względem bo i kulturowo i ekonomicznie i obyczajowo i religijnie a nawet stopniem rozwoju ... można by powiedzieć "ucywilizowaniem" i gdyby nasi politykierzy potrafili coś więcej niż tylko pięściami wygrażać w TV i ubliżać sobie i tej części elektoratu która akurat jest im nieprzychylna to mogliby to rozsądnie rozegrać , wszak przyjaciel najlepszy to wróg mojego wroga

a tam różnych napięć i niechęci nie brakuje pamięci zadowolonych krzywd również





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/24/2023 11:01:36 PM

Ja wiem panie prosiaczku , to jest za ogromny kraj , żeby ich wszystkich generalizować , ale faktem jest że Ukrole to praktycznie już wymieszana ludność z ruskimi(taki był cel Stalina ), cały Donbas ma rosyjskie paszporty i czują się Rosjanami , Zelensky np i Kliczki są Ruskojezyczni , ich "wojna domowa" i ja bym się w to nie "wpyerdalal " i zachował neutralność po prostu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
obejrzałem, bardziej przewinąłem, ludzie padają jak kaczki, ale wiadomo czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Domyslic się musisz już sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
aha...to na tej samej zasadzie jak pokazywano te trumny we Włoszech.. wtedy domysły były nieprawdziwe..teraz są słuszne???
nie przekonuje mnie metoda "na domysl"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium