SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
cos w tym stylu, albo typowo pod trójboj, chce wyniki w bojach doyebac i zobaczyc ile mi sie uda przez rok zrobic progresu, skupie sie tez na slabych ogniwach itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
To weź im sprzedawaj tabletki z cukru pudru jako metanabol shooto, może się nie kapną, skoro sądzą, że masz dostęp do sterydów he he. A jak zaczną mówić, że nie działają to im potem powiesz, że za słabo trenowali i kiepską dietę mieli.

Trójbój fajny jest, dobrze się czasem wyżyć przy takim wyciskaniu po ciężkim dniu. Ja ostatni raz na siłowni byłem 1,5 roku temu chyba
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No generalnie to znam kilku gości, którzy po użytku sterydów mają jedynie syfy na plecach o retencję wody, więc można to używać tak że nie przynosi żadnych skutków
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
YebatzKimona
cos w tym stylu, albo typowo pod trójboj, chce wyniki w bojach doyebac i zobaczyc ile mi sie uda przez rok zrobic progresu, skupie sie tez na slabych ogniwach itp


Ogarniasz sam plan, czy kupujesz u kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
chyba bede sam kombinowal metoda prob i bledow, szkoda floty a zawodnikiem i tak nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
kojarzy ktoś za z Dustego Hilla ?
grał trochę w takiej niszowej kapeli ZZTop
i czas przeszły nie jest tutaj przypadkiem
szkoda ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
NA CO UMAR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Znalazłam stronkę na której są standardy siłowe we wszystkich ćwiczeniach, we wszystkich z nich znajduję się między advanced a elit, czyli jednak coś tam się udało zbudować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja to niestety nie podźwigam juz. Tylko w wyciskaniu jeszcze cisnę, chociaż łokieć boli, ale serie 100+ idą lekko, więc i tak dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
pilek
NA CO UMAR

na śmierć ... umarł na śmierć przyjacielu


podobnież nie ujawnili przyczyny śmierci ale po 70 to i zdrowi umierają takie życie
był rocznik 49

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium