SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4640088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem wam, że np u mnie na wsi to żule kulturka, mimo, że zniszczeni, pół trupy to zawsze jakąś małą robote dorwą żeby mieć na dykte, nie prują się, nie proszą o hajs
Raz w życiu jak byłem może w 2 gimnazjum, gnój typowy, spiął sie do mnie wieśniak, co pewnie sam był już wtedy blisko 30, wielkiego gangstera odgrywał, pytał skąd jestem, jakby to miało jakieś znaczenie w miejscu gdzie dookoła są wsie, latał bez koszulki, darł ryja, zwierze
X lat później spruł sie ponownie, tylko wtedy już byliśmy więksi i dostał w dziure
A na dziś dzień to chyba już nie żyje
Z mojej wsi są tylko dwa wybory wyjścia, do miasta, albo windą do nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja to nigdy żulom nie daje kasy jak żebrają. Wyrzucanie kasy w błoto. To taka pętla: dajesz kase -> żul widzi że nie musi pracować, więc nawet nie myśli o tym by porzucić obecny stan -> idzie kasę przechlać -> nie ma kasy, ale do roboty nie pójdzie skoro kasę dostanie za darmo i znowu ktoś inny daje mu kase i tak w kółko

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja raz dałem gościowi, który wracał z wytrzeźwialki i nie miał na piwo. Tak to też olewam zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dałem bo typ mi sprzedał bajerke, że z paki wyszedł, w poneidziałek zaczyna robote, a teraz nie ma na szame, to choy dostał jakieś drzazgi
Nawet go widziałem z 30 min później jak wychodził z żabki z jedzeniem, więc wydawałoby się, że spoko
Ale od tamtej pory go potem widywałem regularnie nayebanego więc mnie oszukał, poza tym żebranie to jego pomysł na biznes bo raz jak siedziałem w restauracji typu chińczyk to podbił i mi podkręcał bajere żeby mu szame za darmo ogarnąć, bo jemu nie dadzą ale mi tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja nawet na nich nie reaguje. Nie odpowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ogólnie to tacy, którzy chcą coś zrobić i im nie pykło, to na przykład w zimie chociażby idą do noclegowni/przytułku, ale pijaki nie mogą, bo tam chlac nie wolno. Dlatego te menele proszacy o kase na vodke to najgorszy sort
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Pamiętam kiedyś typek do mnie podchodzi i prosi o żarcie. Akurat sobie z Maca żarcie wziąłem w zestawie, myślę chvj sam burger wystarczy, dam mu frytki, więc mówię że mam frytki i mogę mu dać. On mi powiedział że chce schabowego, no to ja zonk, że gość żuli żarcie i wybrzydza. Poszedłem sobie po prostu bez reakcji...

EDIT: Pilek, to ile ty masz wzrostu?


Zmieniony przez - SzK w dniu 2020-05-22 19:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Piszę appkę dla większe produktywności Będę zapisywał ile codziennie godzin na co przepracowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja też myślę, sporo o produktywności. Wcześniej sporo błądziłem i błędem było łapanie wielu srok za ogon. Trzeba się zacząć specjalizować, bo ucząc się różnych rzeczy jest skrajnie nieefektywne, dobre jest może na początku, gdy nie wie się dokładnie co chce się robić i w którym kierunku rozwijać.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
zabstyl
A ty Dremor dalej w tym domu marketingowym pracujesz?

W ogóle nie wiem co sie stało ale w ogóle mi się jeść nie chce, przez ostatnie 24h zjadłem 2 jajka, i tak jest w sumie od kilku dni z tym, że w pozostałe wmuszałem jedzenie


Agencja reklamowa - dalej tam pracuję;) Niedługo mamy drugą edycję stażów. Także zapraszam:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium