SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To ja sobie chyba wieczorem odpalę
"Nie otwieraj oczu" z Sandrą Bullock



Ten jest za darmo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Najczęściej horrory ze znanymi aktorami są mega gówniane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Widziałem film w internecie erotyczny jak koleś się spuścił babie do japy i ją potem pocałował. Kurva mać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Romantyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
Najczęściej horrory ze znanymi aktorami są mega gówniane

No zobaczę dziś czy fajny czy hvjnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a ja widziałem dzisiaj w internetach film ze ślubu ...gdzie panna młoda miała siusiaka
film fajny nawet ... ale podejrzewam że to nie był prawdziwy ślub , sprawa była raczej inscenizowana
tak czy inaczej chyba też bym się skusił na "nią"

dla ciekawych Aubrey Kate


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 4/17/2021 7:55:22 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czemu oglądasz takie brzydkie filmy Prosiaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Własnie Prosiak, ogladasz takie filmy a potem piszesz ze Niemcy nas nienawidzą z przyrodzenia a nie od urodzenia...coś Cię zaślepia......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
Czemu oglądasz takie brzydkie filmy Prosiaku?


bo jestem zwichrowany na psychice
i mam dziwne zapędy
a choroba alkoholowa też nie pomaga

sądzę że muszę stawić im czoła
tz. ustawić się na rypanie z shemale i wtenczas się okaże czy ucieknę z płaczem czy zasmakuje zakazany owoc

Camus twierdził że wszystko to chvj dupa i kamieni kvpa i samemu trzeba nadać życiu sens bo żadnego sens w życiu nie ma
ino On to ładnie w słowa ubrał bo był mądry i zdolnym literat a ja jestem niepraktykującym alkoholikiem i zboczeńcem

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jeśli chodzi o filmy, to natknąłem się na Infernal Affairs: Piekielna gra trylogia. Dobre azjatyckie kino i choć ma już swoje lata to polecam. Scorsese nakręcił na podstawie Infernal Affairs swoją Infiltrację z Damonem, DiCaprio i Nicholsonem. Też dobry film, ale robotę robi w nim obsada, ale całość jest zerżnięta z Infernal Affairs. Azjatycki oryginał jednak ma swój klimat.

Jak coś, to jest na CDA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium