SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Może klawiatury nie ma tylko Myszke

6 rano a ja nie tracę czasu! Już na nogach chwytam dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
I słusznie
Kebab z rana jak śmietana


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja od 9 robota..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja wstałem wcześniej, bo się obudziłem i nie mogłem zasnąć, a poszedłem spać o 2:30.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kuhwa, ale dobiający jest ten lokdałn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676




Ukraincy se potrafili poradzić z choyowym rządem
a potomkowie husarii co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
500+ i 13 emerytura zaślepiły im mordy. 30% nadal za PiSem. Kaczor nawet jakby zgwałcił w TVP na żywo niemowlę oraz rozpoczął działalność handlu organami Polaków na masową skalę to i tak część by na niego głosowała, bo 500+.

Żeby zrobić przewrót musi być dużo osób, które nie mają nic do stracenia. Zorganizujesz grupę kilkunastu osób i każdy z nich pójdzie do pyerdla na wiele lat. Jakby zorganizowało się kilka tysięcy osób no to byłoby inaczej. Tak naprawdę wystarczyłoby kilku tysięczny tłum odpowiednio uzbrojony i zdecydowany w działaniu, ale znajdź mi kilka tysięcy ludzi, którzy zaryzykowaliby wszystko, nie ma. U mnie w zakładzie się co poniektórzy szefa boją, a co dopiero jakiś przewrót robić.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No nie wiem, ukraińcy dali rade
ale to dzielny i mądry naród
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ukraina jest biedna jak skvrwysyn, w Polsce jest chvjowo, ale to jednak to Ukraińcy tu przyjeżdżają pracować nie odwrotnie, więc jak ktoś przyjeżdża do Polski pracować to musi być jakiś desperat. Gdy ma się mniej do stracenia jest się bardziej zdecydowanym np. do przewrotu. Co do Ukrainy to jeszcze dopowiem, że dała dvpy, że pozbyła się broni nuklearnej. W latach 90-tych po upadku ZSRR miała więcej broni nuklearnej niż Francja, Chiny i Wielka Brytania razem wzięte, no ale oddałą ją za gwarancje bezpieczeństwa od USA i Rosji. Nie sądzę by ktoś zaatakował Ukrainę mającą taki arsenał.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-03-19 11:18:24
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Chinczycy i Turcy tez tu przyjezdzaja do roboty i jakoś nie sądze, ze są biedniejsze od Polski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium