SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Moze lepiej że nie możemy/nie mogliśmy podejmować takich decyzji

Teraz by wymieniali:

Hitler
Stalin
Polpot
Mao
Grind
Bane

i ja ! ja też ! Prosiak !
wszak pierwszy bym za CKM łapał
przeca

a pomijając żarty były takie głosy i to całkiem poważne w USA żeby ukręcić łeb Hydrze w zarodku i walnąć komuchom "Nauka" ale jak zwykle polityka i doraźne interesy wzięły górę nad rozsądkiem co w dłuższej perspektywie spowodowało znacznie więcej złego
(tak czy inaczej i tak cierpieli by zwykli ludzie najwięcej)
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Patton moim zdaniem został usunięty a McCarthy zniszczony za właśnie odpowiedni stosunek do komunizmu

Podobno Chiny mają plan 50 czy ilość tam letni, że kiedy staną się potęga gospodarczą i militarna wrócą do czystej formy komunizmu z przeszłości
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tak tylko że z takimi planami długofalowymi to jest ten problem że ci co dziś "planują"
nie wiedzą i nie mogą również wpłynąć na to jak się będą zachowywać "decyzyjni" ludzie za 50 lat , może nikomu nie będzie w smak wykonywać "poleceń" przodków sprzed pół wieku , no i ciekawy jestem jakby miało wyglądać przymuszenie społeczeństwa do powrotu do ustroju z słusznie minionej epoki

chyba że byłby to komunizm 2.0 w wydaniu cyfrowym , z pozorami dobrobytu i sporą "autonomią" dnia codziennego plus cyfrowa kontrola wszystkich i wszystkiego cyfrowy pieniądz cyfrowa identyfikacja cyfrowa lokalizacja ... ale to nie tylko chyba Chiny takie zapędy mają
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Możliwe. Już każdy obywatel w Chinach ma tzw social score, punkty za zachowanie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Na te wszystkie cyfrowe rzeczy to się ludzie sami zgadzają bez żadnego przymusu. Więc bardzo możliwe, że w przyszłości będzie to całkowicie kontrolowane
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Próbuje zapuścić brodę, ale chyba xhvj z tego będzie bo mnie denerwuje menelski zarost +4-5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
k***a daj spokój.
Każdy ma.

Poczekaj chociaż aż moda minie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
spasłem sie i mi beben wyebało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
A jak nie doczekam? Raz się żyje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
YebatzKimona
spasłem sie i mi beben wyebało

Chłop co miał do kości docinać i jeść styropian 0kcal 3 razy dziennie. Coś poszło nie tak
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium