SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niesamowita , atletyczna sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
witam. otóż moje pytanie brzmi - w ile czasu naturalnie można dojść do sylwetki jak ten koleś na obrazku? bo on wyrobił się w rok z tym ze jestem pewien że sporo supli zjadł. ja teraz : wiek 16 .waga-71 kg. wzrost -180cm. A co do diety to nawet jak była by w 100 dopięta to raczej było by ciężko bez wspomagaczy [mam rację?] tu macie link do całego filmu :




(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Najwidoczniej nie było na co odpisywać. Temat zamykam, domyśl się za co, mam nadzieję, że w przyszłości będziesz miał bardziej wartościowe pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
chudy szczaw. Przetrzyj oczy i zacznij mieć poważniejsze priorytety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
Poważne priorytety? Masz na myśli zalana świnia 110 kg dysząca na siłowni jak zarzynana świnia? Jak dla mnie to ma chłopak zdrową sylwetke, która osobiście mi się nawet podoba. Każdy ma swoje priorytety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
co Ty możesz wiedzieć o poważnym treningu... zapewniam Cię, że 110kg chłopy bez kondycji to tylko i wyłącznie osoby nie umiejące trenować. Kwestia podejścia, ale oczywiście możecie się podniecać 16 latkami i cały rok wyglądać tak samo, co mi do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
No tak. A ty zostałeś zeslany z niebios żeby uświadamiać nas pionki jak wygląda "poważny trening". Chce tak wyglądać. Jego sprawa. Chłopak chce zdrowo i dobrze wyglądać i nie podneica go widocznie rozrastanie się jak świnia każdego roku.

Zmieniony przez - Mexor w dniu 2012-09-26 17:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Skoro jego sprawa, to po co o to pyta? Niech robi co uważa, nie ma tu wróżek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
Ale on się zapytał w ile taką sylwetke można osiągnąć i o ew diete/suplementacje, a nie o ocene sylwetki i żebyś mu dał gowno warte rady jaka sylwetka powinna, a jaka nie powinna być dla niego priorytetem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to niech idzie na inne forum LUB działu, bo tu nie popieramy rzeźbienia ścięgien. Zakończyłem dyskusję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
Ok niech spada bo skokszony plebs się zdenerwował. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
Antos098 masz soga !

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
Mexor zdrową sylwetke ? to paker które ma 120 kg nie jest zdrowy ? zapewniam cię że będzie dłużej żył niż ta chudzinka która waży 70 kg

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan FBW do sprawdzenia

Następny temat

Split 5 dniowy do oceny

WHEY premium