Terry Hollands w 2007 i 2011 roku zajął trzecie miejsce w zawodach Strongman. Wtedy był jednym z bardziej znanych siłaczy na świecie. Może się także pochwalić tytułem najsilniejszego człowieka w Wielkiej Brytanii, który zdobył w 2005, 2007 i 2009 roku. Po tych licznych sukcesach i morderczych treningach, przyszła w końcu pora na odpoczynek. Hollands nie czuł się najlepiej w swoim ciele i miał problemy ze zdrowiem. Postanowił więc zostać kulturystą. Brytyjski Strongman przeszedł niesamowitą metamorfozę i z grubaska stał się umięśnionym przystojniakiem. Wziął już udział w kilku zawodach i został zauważony na scenie.

Terry na Instagramie napisał:

„Moja podróż była prawdopodobnie dłuższa niż większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę. Wyglądałem tak, jak na tym zdjęciu po lewej stronie. Stałem się mężczyzną, którym nigdy nie chciałem być. Zawsze mówiłem, że kiedy stanę się za „duży” i wpłynie to na moje codzienne życie, zmienię to i szczerze mówiąc nadszedł ten moment. Miałem okropny bezdech senny i na ogół czułem się beznadziejnie. Mniej więcej 4 lata później i 12 dni od pierwszego występu w kulturystyce pokazuję przemianę. Nie mam aspiracji, aby zostać najlepszym bodybuilderem, ani nie wydaje mi się, żebym wyglądał na równi z innymi. Traktowałem to z taką samą determinacją, jak w przypadku zawodów strongman i dosłownie przeszedłem przez cały proces, dając z siebie wszystko. Tak, mam kilka rozstępów, trochę luźnej skóry, ale to część mojej przygody z kulturystyką. Każdy komentarz, który otrzymuję od kogoś, kto dąży do celu mówi, że pomogłem mu i sprawia, że ​​całe poświęcenie i ciężka praca są tego warte, a to z kolei pomaga mi iść dalej. Dziękuję wszystkim za motywację.”

Zobaczcie zdjęcia jego metamorfozy i zdjęcia ze sceny. Terry odwalił kawał dobrej roboty, prawda?

Komentarze (5)
anubis84

Jakiś trend jest, spora część strongmanów zmienia dyscypliny nawet i u nas na podwórku.

0
Sandelholz1991

W Polsce modne stało się przejście na MMA. Przykładem jest Pudzian, Hardkorowy, Popek...

0
anubis84

Pudzian się zgodzę, ale co do Popka a tym bardziej Koksa to takie jak to mówią freaki, raczej raz na jakiś czas tam ich wezmą by kasę zbić. A pudzian to coś w tym kierunku bardziej działa.

1
domosos

Ciekawe czy miał operację jakąś, bo tyle skóry stracić to coś powinno po redukcji jej zostac.

0
skorupski

Coś pewnie ekstra leciało, ale i tak przemiana bardzo fajna.

0