SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena treningu! Cel ATLETYCZNA SYLWETKA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Jakiś czas temu kierowałem pytanie do forumowiczów sfd jak powinien wyglądać mój trening na atletyczną sylwetkę. Tym razem przedstawię Wam trening jaki mniej-więcej stosuje.Trenuje minimalnie trzy razy w tygodniu . A więc wygląda to tak:
Poniedziałek:
KLATKA
- rozpiętki na maszynie siedząc 4 serie po 10-12 powtórzeń
- wyciskanie sztangi na szerokości barków na ławce skośniej 4 serie po ok.10 powt.
- rozpiętki na ławce skośnej 4 serie po 10-12 powt.
- wyciskanie na maszynie siedząc 4 serio po 8-10 powt (większe obciążenie) lub wyciskanie sztangi na ławce prostej
Biceps
- modlitewnik (hantle) 2 serie po 10-12 powt. każda ręka
- unoszenie hantli na przemian stojąc 2 serie po 12-15 powt. każda ręka
Środa:
PLECY
-ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4 serie po 12 powt
-przyciąganie gryfu na wyciągu siedząc 4 serie po ok.10 powt
-wiosłowanie z gryfem w opadzie 4 serie po ok. 10 powt.
-wiosłowanie sztangielką w opadzie 2-3 serie po 10 powt.
Czwartek lub piątek:
NOGI
- przysiady ze sztangą 4 serie po 8-10 powt
- prostowanie nóg na maszynie siedząc 4 serie po 8-10 powt
BRZUCH
Tutaj wykonuje bardzo zróżnicowane ćwiczenia, krótko mówiąc próbuję wszystkiego do upadku mięśniowego. Jeżeli znacie ćwiczenia które są skuteczne przy rzeźbieniu brzucha, piszcie

Staram się aby moje treningi były intensywne. Tak jak mówiłem staram się trenować trzy razy w tygodniu. Jeżeli chodzi o odżywianie staram się jeść dużo i często, żeby ta masa rosła. Dodatkowo pije Gain bolic 6000 rano, przed i po treningu oraz TCM POWDER ( 6 tygodni i 4 tygodnie przerwy). Proszę o poradę i wskazówki co poprawić. Jeżeli czegoś nie napisałem a co jest istotne, pisać a uzupełnię braki.(jeżeli będzie potrzeba to wrzucę jakieś zdj(jak mi się uda))
Wiek:18
Waga: 74kg
Wzrost: 187
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz na nogi, które są połową ciała tyle samo ćwiczeń co na biceps. Gdzie są barki i triceps? Masz jakieś problemy zdrowotne? Jakie wyniki w przysiadzie/mc/wl?

Zmieniony przez - Viren w dniu 2014-06-19 22:06:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Kieruje te wszystkie pytania bo jestem początkujący. Tak właściwie trening nóg dopiero wpisałem w mój trening. Niestety tak jak zauważyłeś ten plan jest trochę okrojony z powodu braku czasu. Przysiady ze sztangą robię z obciążeniem 50 kg, myślę że z czasem te wyniki bd lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
to wypełnij ankiete obowiązkową w dziale

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1035
klatę chcesz zajechać, a nóg nie chcesz zmęczyć :D

Brakiem czasu nie możesz tłumaczyć słabego planu. Musisz rozpisać to tak, żeby każda partia rozwijała się równomiernie, jeśli chcesz żeby ta twoja sylwetka jakoś wyglądała. Teraz odpuszczasz nogi bo nie masz czasu i być może sobie tłumaczysz, że zrobisz na następnym treningu później to przechodzi na następny tydzień a później już jesteś bocianem.

Jak dopiero zaczynasz przygodę z siłownią polecam Full Body Workout, jak zaczynałem ten plan wydawał mi się nudny i nieskuteczny bo może nie upodlisz tak mięśni na jednej sesji, ale jak się go po stosuje przez jakiś okres to efekty są jak najbardziej na PLUS. Na ograniczony czas ten plan jest wręcz idealny, bo wtedy nie ma partii która dostaje mniej.

i nie myśl że od jakiegoś śmiesznego gainerka ci muły urosną, bo z tego co widze to napisales ze pijesz to 3 razy dziennie :D

TAKA MOJA RADA: wez sie za jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Chłopaki trening na masę do wglądu

Wiecej