Urodzona i wychowana w Sydney w Australii Lauren Simpson była bardzo aktywna od najmłodszych lat. W szkole trenowała siatkówkę, piłkę nożną i lekkoatletykę. Po ukończeniu nauki, w wieku 20 lat dostała pierwszą pracę jako koordynator HR w firmie doradztwa finansowego. W ciągu następnych 3 lat Laura utknęła w nudnym środowisku korporacyjnym, więc zaczęła ćwiczyć na siłowni, by mieć jakąkolwiek aktywność. Laura zakochała się w ćwiczeniach, ale nie miała wystarczającej wiedzy na temat właściwego odżywiania i treningu. Wykonywała głównie ćwiczenia cardio i spożywała około 1000 kalorii dziennie. Wiadomo jak to się skończyło...

Jej ultra niskokaloryczna dieta i niemądre postępowanie doprowadziło do tego, że Lauren zaczęła odczuwać zmęczenie fizyczne i psychiczne. Zaczęła unikać ludzi, nie chodziła na imprezy firmowe, a jej relacje z przyjaciółmi i rodziną powoli się rozpadały. Laura wiedziała, że ​​musi coś zmienić w swoim stylu życia, który początkowo wydawał jej się zdrowy, aby przywrócić swoje życie na właściwe tory. Zaczęła szukać trenera, który pomógłby rozwiązać jej problemy. Laura szybko znalazła odpowiednią osobę i uczyła się o prawidłowym odżywianiu i treningu. Zaczęła stosować zbilansowaną dietę i włączyła trening siłowy.

Po jakimś czasie zauważyła postępy i nie tylko osiągnęła odpowiednią, zdrową wagę, ale też estetyczną sylwetkę. Dumna ze swojej transformacji, zaczęła publikować zdjęcia na swoim profilu na Instagramie i szybko zyskała popularność. Poczuła się jeszcze bardziej zmotywowana. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dowiedziała się o zawodach fitness i zaczęła szukać informacji na ten temat. Po miesiącach intensywnych przygotowań Lauren była wreszcie gotowa na swój pierwszy konkurs, który wygrała. Już w wieku 25 lat, zaledwie 2 lata po tym, jak zaczęła ćwiczyć na siłowni, spełniła swoje marzenie o zostaniu profesjonalnym sportowcem w bikini.

Teraz, aby utrzymać to, co wypracowała, trenuje 6 razy w tygodniu. Lubi też chodzić na spacery w ciągu tygodnia. Jej stały zestaw suplementów to białko, BCAA i glutamina

Historia Lauren pokazuje, że 1000 kalorii dziennie i duże ilości treningów cardio, wcale nie są skuteczne. Mogą doprowadzić do niebezpiecznej niedowagi i problemów ze zdrowiem. Edukujcie się w zakresie odżywiania i treningu, korzystajcie z pomocy osób bardziej doświadczonych, a z pewnością łatwiej Wam będzie osiągnąć wymarzony cel. Jeśli spodobała Wam się Lauren tak jak nam, koniecznie obserwujcie jej profil.

Komentarze (7)
AdamZx

Mmm bardzo fajna ;)

0
Bydlak83

Dobra sztuka

0
Chwastinho

Zastanawiam się, czemu te ćwiczenia jakieś takie, że zawsze dupa na pierwszym planie.

0
anubis84

Bo inaczej byś nie spojrzał.

0
anubis84

Widać że chirurg coś gmerał. Standard obecnie

0
domosos

No pupcia się fajnie poprawiła.

0
skorupski

A co ma na brzuchu, jakąś operację przychodziła czy co to jest.

0