Brandon Hendrickson czyli zawodnik Men’s Physique, który w ubiegłym roku wygrał Olympię w swojej kategorii, wydaje się być nie do końca uczciwy.... Poza startami w zawodach, jak większość zawodników, zarabia na życie trenując ludzi.

Jego usługami był zainteresowany pewien młody mężczyzna, który chciał wykupić u Brandona lekcje pozowania. Spotkali się kilka razy, ale niestety Hendrickson nie pojawił się na kolejnym z umówionych spotkań, ani nie raczył nawet zadzwonić do klienta. Mężczyzna poprosił o zwrot pieniędzy (300 $), ale ich nie otrzymał. Jak się pewnie domyślacie, nie był z tego zadowolony, więc opisał całą sytuację w Internecie i oskarżył Hendricksona o oszustwo.

Jakby tego było mało, zawodnik opublikował w międzyczasie zdjęcie, na którym chwali się nowym BMW. To doprowadziło do szału mężczyznę i jego bliskich. Dopiero po nagłośnieniu sprawy, mężczyzna otrzymał zwrot pieniędzy za kolejne lekcje pozowania, które miały się odbyć. Brandonowi Hendricksonowi z całą pewnością ta sytuacja może zaszkodzić jego karierze. Nieładnie...

Komentarze (4)
anubis84

Standard, takim osobą się wydaje że wszytko mogą, ale jak już opisane w necie coś jest to łagodnieją.

0
clenom

Lepiej jakby u jakiegoś trenera sobie wykupił czy gdzieś w klubie, a nie od "fit celebryty".

0
domosos

A który tak nie robi, jak ktoś ma dziesiatki klientów to wiadomo ze tego sam nie robi.

0
skorupski

Standard wśród celebrytów myślą że im wszystko wolno.

0