Brandon Curry zajął na tegorocznej Olympii drugie miejsce i po raz kolejny Big Ramy był od niego lepszy. Pomimo wyniku twierdzi, że nadal jest zadowolony ze swojego występu i cały czas będzie pracował nad poprawą formy. Taki z resztą plan realizował przez cały czas, licząc na to, że odzyska utracony tytuł. Trzeba przyznać, że dało się zauważyć zmiany w sylwetce, ale ostatecznie nie wystarczyły one, by pokonać Ramiego. Na Instagramie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zawodów i napisał, że dał na scenie z siebie wszystko, co w jego mocy.

„2021 był kolejnym rokiem, który zapisał się w historii! Dałem z siebie wszystko i udało mi się stoczyć walkę o drugie miejsce z obecnym mistrzem @big_ramy. Gratuluję mu występu i zachowania tytułu! Według sędziów zawiodłem, ale nie żałuję, ponieważ zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, a reszta była w ich rękach. Bycie w pierwszej dwójce na świecie przez 3 kolejne lata to mój historyczny moment w tym roku. Każdego roku znajduję coś pozytywnego w uzyskanym wyniku i to był dla mnie ten moment. Chcę podziękować @dansolomon_official i całemu zespołowi @mrolympiallc za ponowne zorganizowanie wspaniałego show! Cudownie było rywalizować przed tak wspaniałą, pełną publicznością!”

Curry podziękował także wszystkim swoim przyjaciołom, teamowi i rodzinie za wsparcie przez cały trudny sezon przygotowawczy. Wpis zakończył obiecując, że wróci zapewniając swoich fanów, że nie był to ostatni raz, kiedy zobaczymy go na scenie. Szczerze mówiąc, Brandon nie ma się absolutnie czego wstydzić. On i Big Ramy zaprezentowali się świetnie na scenie, a na karcie wyników nie było sporej różnicy w punktacji. O końcowym wyniku zdecydowała kwestia preferencji sędziów, co nie powinno nikogo dziwić. Brandon Curry jest nadal jednym z najlepszych kulturystów na świecie i na pewno w przyszłym roku ponownie będzie walczył o tytuł Mr. Olympia.

Komentarze (3)
K0currro

Brandon przez Hadim to jakies nieporozumienie.

0
rarytas1

Hadiemu olej z barków się ulewa. To co zrobił ze swoim ciałem to porażka. Wg mnie Hadi powinien zostać dożywotnio zbanowany. Synthol służy do delikatnych korekt a nie jeden litr w lewy drugi w prawy bark

3
mudafuka

Nieporozumienie to Hadi w finale za tą kwadratową sylwetkę i brak talii

1