Jest liderem w tym dzialeSzacuny
2691
Napisanych postów
9027
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
221773
Ja podciąganie tłukę od małego , ale z ciężarem nie robię(chociaż zazuce sobie chyba dwa taleze do plecaka 10 kg i spróbuję ) , bardziej na ilość idę , 37 zrobiłem nachwytem ,ale cholera chwyt mi siada , bo dałbym radę więcej , przynajmniej te kilka razy
Tazio kiedyś ładnie w minutę zayebał , ale on jest lekki króciak
Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-01-25 23:16:29
Szacuny
3003
Napisanych postów
5057
Wiek
5 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
31775
widzę że życie to nie fiu bździu i nie tylko ja mam pod górkę , i z jednej strony człowiek myśli sobie "całe szczęście że to nie tylko ja , że nie jestem jakiś dziwny , że jak innym wiatr też w oczy wieje to widocznie tak musi czasem być" z drugiej strony koledzy akurat wasze problemy nie powodują miłego ukłucia w mojej chłopskiej duszy zawistnej i zazdrosnej z natury
co często bywa w przypadku osób postronnych obojętnych lub nielubianych , oby nam się ! bo jak nie na to komu ?!
2
bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie