Hardkorowy Koksu czyli Robert Burneika w przeciwieństwie do Mariusza Pudzianowskiego, miał już kilka partnerek w swoim życiu. Sześć lat temu rozwiódł się z polką urodzoną w USA - Katarzyną, podobno z powodu bezpłodności Roberta.

 

Potem był przez pewien czas z Iwoną Kowalską, a w styczniu pochwalił się na Instagramie swoją nową miłością. Para pojechała na weekend do Sopotu i choć Burneika nie ujawnia imienia i nazwiska partnerki, można zauważyć, że jest sporo młodsza od Roberta.

Internauci również to zauważyli i pod zdjęciem zadawali pytania: “To córka czy żona?”, “Przecież to dziecko jeszcze omg” , no i jeszcze kilka kąśliwych uwag: “Jak ma ptaka takiego jak łapę to po niej”, “Robert no urodziwa ta twoja dziewczyna Ale i tak Cię kiedyś zostawi za 1 lub 2 ..Ale teraz takie życie takie czasy załóż prezerwatywe na serce taka hardkorową”. Wygląda jednak na to, że chyba się nie zabezpieczył, bo na zdjęciach zrobionych przez paparazzi, widać zaokrąglony brzuszek partnerki Roberta i jego również. Zastanawiamy się też, gdzie podziała się jego forma?

 

Komentarze (3)
lordknaga

po co mu forma, skoro z bb sie juz pozegnal, do tego lata leca, kase robi, dziewczyne ma to i formy nie musi trzymac... z ta polka z usa to nie do konca wiadomo, podobno ona zdradzala jego, to jest jedna z wersji i cos kiedys na youtubie o tym nagrywal...

4
Quaras

Jakbyście lupali hgh przez 20 lat też by Wam brzuch wywaliło a takto forma jest jaka jes po co ma się rzezbic. I tak wygląda 100x lepiej niż Shawn roden....

2
domosos

ma siłownię, swoje suple, jest medialny to wiecej kasy ma z tego niż jakby gdzieś się na zawodach pojawił .

0