Hardkorowy Koksu czyli Robert Burneika w przeciwieństwie do Mariusza Pudzianowskiego, miał już kilka partnerek w swoim życiu. Sześć lat temu rozwiódł się z polką urodzoną w USA - Katarzyną, podobno z powodu bezpłodności Roberta.

(Burneika z byłą żoną Katarzyną)

(Burneika z Kowalską)

Potem był przez pewien czas z Iwoną Kowalską, a w styczniu pochwalił się na Instagramie swoją nową miłością. Para pojechała na weekend do Sopotu i choć Burneika nie ujawnia imienia i nazwiska partnerki, można zauważyć, że jest sporo młodsza od Roberta.

Internauci również to zauważyli i pod zdjęciem zadawali pytania: “To córka czy żona?”, “Przecież to dziecko jeszcze omg” , no i jeszcze kilka kąśliwych uwag: “Jak ma ptaka takiego jak łapę to po niej”, “Robert no urodziwa ta twoja dziewczyna Ale i tak Cię kiedyś zostawi za 1 lub 2 ..Ale teraz takie życie takie czasy załóż prezerwatywe na serce taka hardkorową”. Wygląda jednak na to, że chyba się nie zabezpieczył, bo na zdjęciach zrobionych przez paparazzi, widać zaokrąglony brzuszek partnerki Roberta i jego również. Zastanawiamy się też, gdzie podziała się jego forma?

Źródło zdjęć: pudelek.pl