Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
miara upadku ... facet walczył o zawodowe Mistrzostwo Polski ... a teraz z Bonusem ma walczyć Pudzianowski Saleta Burnejka no to jednak prawdziwi sportowcy z osiągnięciami .... Trybała no też sportowiec ale bez osiągnięć ... ale Bonus ? jeśli do tej "walki" dojdzie to będzie policzek dla Polskiego Pięściarstwa człowiek który aspirował do Tytułu stanie do walki z upośledzonym chłopakiem ... Hańba !
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
I co z tego, ze walczyl 90% jego walk w boksie bylon na galach ktore sobie sam organizowal,sam tez dobieral przeciwników Walki z ogórami, nawet z nimi potrafił przegrywać Wziąć kogoś z tego spamu, dać mu potrenować boks 6 miesiecy i robi tych przeciwników
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jedyna niewygoda w walce z Najmanem to ogromna presja psychiczna Wygrasz, i co z tego, to Najman, każdy go bije Przegrasz, przegrałeś z Najmanem wstyd jak choj
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dla Bonusa akurat odwrotnie ... jak przegra to będzie hejt słuszny zresztą na Nejmana że pobił Dzielnego Bonusa ... że Bonus nie pękał i wyszedł ... a jak Bonus wygra ... to Najmana w kiblu zpuszczą ... a bonus Zuch ... z prawdziwym zawodowcem dał radę
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja się zgłaszam zabstyl! Jak tylko się z nieborakiem uporam. Tylko dajcie mnie jakąś podpurkę bo niedługo mi nogę urżną i ich rozwale. Tak jak dzisiaj posiłki.
Szacuny
2508
Napisanych postów
12794
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
841471
Naprawdę miło mi czytać Wasze komentarze co do źródeł o diete i trening. Niby pierdoła, ale fajnie że ktoś to docenia
Co do wyników zabstyl, to pamiętajmy że te boje tą są w dużej części po prostu jakieś umiejętności tudzież wzorce ruchowe. Ty chyba naturalnie np. w walce słaby raczej nie jesteś.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
W walce nie, ale raz w życiu przegrałem na zawodach bo chlop był fizycznie dużo silniejszy, gdzie już wspominałem, na treningach zawsze robie z cięższymi (bo lżejszych raczej nie ma), zszokowany byłem mocno, bo wychodziłem z założenia,że w swojej kategorii nie będe miał równych pod tym względem