SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5764035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37735
A jak dla mnie, to temperatura mogłaby podbić do 30 stopni i byłoby ideolo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
miara upadku ... facet walczył o zawodowe Mistrzostwo Polski ... a teraz z Bonusem ma walczyć
Pudzianowski Saleta Burnejka no to jednak prawdziwi sportowcy z osiągnięciami .... Trybała no też sportowiec ale bez osiągnięć ... ale Bonus ? jeśli do tej "walki" dojdzie to będzie policzek dla Polskiego Pięściarstwa
człowiek który aspirował do Tytułu stanie do walki z upośledzonym chłopakiem ... Hańba !
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I co z tego, ze walczyl
90% jego walk w boksie bylon na galach ktore sobie sam organizowal,sam tez dobieral przeciwników
Walki z ogórami, nawet z nimi potrafił przegrywać
Wziąć kogoś z tego spamu, dać mu potrenować boks 6 miesiecy i robi tych przeciwników
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyna niewygoda w walce z Najmanem to ogromna presja psychiczna
Wygrasz, i co z tego, to Najman, każdy go bije
Przegrasz, przegrałeś z Najmanem wstyd jak choj
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dla Bonusa akurat odwrotnie ... jak przegra to będzie hejt słuszny zresztą na Nejmana że pobił Dzielnego Bonusa ... że Bonus nie pękał i wyszedł ... a jak Bonus wygra ... to Najmana w kiblu zpuszczą ... a bonus Zuch ... z prawdziwym zawodowcem dał radę

tak będzie ... Bonus win/win
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie obaj są żenujący
Bonus przy wadze 120kg ma maxa na płaskiej 80kg
Dwa łby yebane
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się zgłaszam zabstyl! Jak tylko się z nieborakiem uporam. Tylko dajcie mnie jakąś podpurkę bo niedługo mi nogę urżną i ich rozwale. Tak jak dzisiaj posiłki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
Naprawdę miło mi czytać Wasze komentarze co do źródeł o diete i trening. Niby pierdoła, ale fajnie że ktoś to docenia

Co do wyników zabstyl, to pamiętajmy że te boje tą są w dużej części po prostu jakieś umiejętności tudzież wzorce ruchowe. Ty chyba naturalnie np. w walce słaby raczej nie jesteś.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje dzieło :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W walce nie, ale raz w życiu przegrałem na zawodach bo chlop był fizycznie dużo silniejszy, gdzie już wspominałem, na treningach zawsze robie z cięższymi (bo lżejszych raczej nie ma), zszokowany byłem mocno, bo wychodziłem z założenia,że w swojej kategorii nie będe miał równych pod tym względem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

Shoty
Polecane artykuły