Widzieliście kiedyś kulturystę albo po prostu dobrze zbudowanego mężczyznę przechadzającego się w centrum miasta bez koszulki? Pewnie niektórzy z Was tak. Na pewno też zwróciliście uwagę na to, jaka jest reakcja społeczeństwa na widok wielkiego, umięśnionego faceta. Zdecydowanie różni się ona od reakcji publiczności na kulturystów na scenie. Taki widok nikogo nie szokuje i nie wzbudza sensacji.

https://www.youtube.com/watch?v=zCNWE7cDCGE

Podczas zawodów, zawodnicy są otoczeni przez rywali, spore grono fanów i miłośników kulturystyki, którzy podziwiają piękno i pracę włożoną w zbudowanie boskiego ciała. Ale niestety ludzie, którzy nie mają pojęcia o kulturystyce czy w ogóle są zieloni w sporcie, reagują zupełnie inaczej. Tyczy się to również ćwiczących kobiet. Sylwetki bikiniar są nie do przyjęcia przez 90% społeczeństwa. “Zwykłych” ludzi brzydzą i szokują mięśnie u kobiet, które według nich są aseksualne. Potwierdzić to mogą wszystkie trenujące panie, które nie raz przeczytały negatywne komentarze pod swoimi zdjęciami. Sami zobaczcie na powyższym filmiku, co się dzieje, gdy dobrze zbudowany mężczyzna zdejmuje koszulę w centrum miasta.

Komentarze (6)
bartek81

Raczej ciężko się zgodzić, na filmiku widać jak dupeczkom skręcają się szyje i to nie z oburzenia ;)

4
Bull

:)

0
tey

Dokładnie, to chyba jakaś prowokacja bo filmik raczej pokazuje odwrotnie. Takie sylwetki się podobają ludzią tam pokazanym.

0
Bull

:)

1
lordknaga

nie tylko musza sie podobac ale jest to cos "innego" dlatego kazdemu leb na szyji wykreca :-) jednej czy tam jednemu sie podobac moze innym nie musi ale zainteresowanie jest w obu przypadkach.

5
domosos

Większy szok ze koszulkę zdjął a nie to że szedł przez maisto, jakby nie zdjął to pewnie by go nie zauwazyli

1