SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmy o Kulturystyce

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
Domyślam się że taki temat już był ale mi w wyszukiwarce takiego nie znalazło jak coś to prosze mnie odesłać to odpowiedniego tematu :)

Bardzo bym prosił o spis filmów o kulturystyce(które pokazują życie kulturystów,drogę jaką muszą przejśc,coś co zachęca do kulturystki,filmy o siłowni a nawet filmy pokroju "Super size me" które zniechęcają do niezdrowego jedzenia a zachęcają do zdrowego trybu życia itp.)

Filmy które już obejrzałem:
-Super Size me
-Nastoletni kulturyści
Oba bardzo fajne :)

Bardzo prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Kulturystyka i ogólnie pojmowane kształtowanie sylwetki staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularne wśród wielu osób. Każdemu zależy na tym, aby zmienić wygląd fizyczny swojego ciała, być silnym, sprawnym i zdrowym. Z tego też względu staramy się trenować na siłowni i kształtować swoją sylwetkę. W tym celu wykonujemy różnego rodzaju, mniej lub bardziej złożone treningi siłowe.

Kulturystyka sama w sobie polega na kształtowaniu sylwetki ciała poprzez hipertrofię mięśni szkieletowych, wykonując treningi siłowe. Zawodnikom w kulturystyce zależy na jak najlepiej rozbudowanych partiach mięśniowych, przy jak najniższym poziomie tkanki tłuszczowej. Dlatego też istotną rolę odgrywa w niej również dieta.

Filmy o kulturystyce często przedstawiają te strony z życia kulturystów, o których wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Może to być ich prywatne życie, hobby, żywienie, treningi, różnego rodzaju wywiady, suplementacja, czy nawet doping. Wśród najbardziej znanych filmów wyróżnić można:

- Pumping Iron,
- Nastoletni kulturyści,
- Więcej, mocniej, szybciej,
- Chłopcy na testosteronie,
- Super Size Me,
- Raw Iron - The Making Of Pumping Iron,
- Branch Warren - Unchained Raw-Reality,
- Phil Heath - The Gift - A New Beginning,
- Relentless,
- Battle for the Olympia 2006 XI,
- Ronnie Coleman: Cost of Redemption.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Pumpig Iron
Jest temat kilka tematów niżej gdzie padło pare tytułów wystarczyło poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522727
https://www.sfd.pl/Kulturystyczna_kinoteka_:_-t324034.html

tutaj masz filmy z treningów profesjonalnych zawodników (chyba żaden nie ma tłumaczenia - ani lektora, ani napisów) ale w tych to zazwyczaj treningi są więc tłumaczenie nie potrzebne

z tych co wypisałeś to raczej dokumenty, obejrzyj: "Więcej, mocniej, szybciej", "Chłopców na testosteronie" - to są dokumenty, ponadto jest dokument, dzięki, któremu kulturystyka się rozwinęła, pokazuje przygotowania Arnolda do ostatniego udziału w Mr. Olimpia "Pumping iron" oraz film o powstawianiu tego "Pumping iron" czyli "Raw Iron - The Making Of Pumping Iron" (z napisami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
Może trochę niejasno się wyraziłem ale dokładnie chodzi mi bardziej o filmy dokumentalne takie jak puszczają na discovery

-Więcej, mocniej, szybciej
-Chłopców na testosteronie
-Pumping iron
-Raw Iron - The Making Of Pumping Iron

Te filmy napewno obejrzę bardzo dziękuje za pomoc jak mogę to dam soga :)
I bardzo prosze o więcej takich filmów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj jeden z najlepszych filmów jakie widziałem (Polskie)
http://tvproart.pl/tvonline/obejrzyj/2097/Cwierc_tony_na_laweczce/


oraz zapraszam do oglądnięcia mojego filmu




Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2011-01-02 21:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
Przemyski bardzo fajnie zrobiony film :)

Ale chodzi mi o filmy dokumentalne i pełnometrażowe związane z siłownią,kulturystyką.
typu: nastoletni kulturyści,super size me :)
jak by ktoś mógł podać jeszcze kilka fajnych tytułów to byłbym bardzo wdzięczny i oczywiście wynagrodze SOGIEM :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wysłałem, Ci na początku swojego posta Zauważyłeś ten skromny link w ogóle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
[tvproart.pl/tvonline/obejrzyj/2097/Cwierc_tony_na_laweczce/]

Chodzi ci o to?? już obejrzałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
filmy z jayem cutlerem sa dosc ciekawe, mozesz tez zarzucic na sciaganie colemana.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja polecam te z Burneiką
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Znalazłem dobry zestaw filmów :) jestem narazie w trakcie ściągania, może coś się Wam przyda :)
http://peb.pl/sport-mecze-gale-itd/450651-bodybuilding-kulturystyka-filmy-dokumentalne-instruktaz.html

Przemyski bardzo fajny film o tej ćwierć tonie na ławce :)

Zmieniony przez - PaDor w dniu 2011-01-04 10:35:01

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typ budowy

Następny temat

rowerek do 300zł

WHEY premium