Kiedy myślisz o kulturystyce, na pewno przychodzi Ci na myśl ryż i kurczak, poranne cardio oraz codzienne mordercze treningi na siłowni. Cóż… Profesjonalni kulturyści mają swoją codzienną rutynę, ale ich życie wbrew pozorom nie jest wcale takie nudne. Topowi zawodnicy znajdujący się na szczycie jeżdżą drogimi samochodami, mają luksusowe domy i oczywiście mogą się pochwalić sławą i popularnością. Ci najlepsi mogą liczyć na kontrakty z firmami sportowymi, albo prowadzą własny biznes. Na pewno nie proszą swoich fanów o pieniądze na zrzutce :) Oczywiście jest jest łatwo pogodzić to wszystko, ale emerytowane legendy takie jak Ronnie Coleman (8x tytuł Mr. Olympia) i Jay Cutler (4x tytuł Mr. Olympia) mogą pochwalić się naprawdę sporym majątkiem.

Ronnie Coleman może pochwalić się majątkiem o wartości około 10 milionów dolarów. Karierę zawodową w kulturystyce rozpoczął w 1992 roku, a przez pewien czas pracował jako policjant. Najwięksi jego fani z pewnością oglądali film “Ronnie Coleman: The King”, a ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, koniecznie muszą go zobaczyć. Jay Cutler z kolei może pochwalić się majątkiem o wartości 30 milionów dolarów!

Przed debiutem w kulturystyce pracował w branży budowlanej, więc ciężka praca i dźwiganie nie były mu obce. Zaczął trenować jako nastolatek, później ukończył studia licencjackie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, ale postanowił zająć się kulturystyką. Wyszło mu to oczywiście na dobre, bo oprócz licznych sukcesów, jakimi może się pochwalić Cutler ma własną markę suplementów. Poniższy film ukazuje ich życie osobiste w dawnych latach i emocjonujące chwile na scenie kulturystyki.

https://youtu.be/h7owQX5pTsE

Komentarze (5)
lordknaga

na kulturystyce idzie zarobic, jakis odsetek, mikro ulamek prosow, jest tego przykladem... jak wlasnie, cutler, coleman, levrone i paru innych, ktoym firmy z suplami nie padly. zarabiaja tez inni, ktorzy malo startowali albo w ogole ale sa "glosni" i znani w social mediach. no i wiekszosc prosow, zarabia tez przez prowadzenie online( za cos trzeba zarcia , szame , saa i rachunki zaplacic ) ale to troche inny rodzaj zarabiania i ich do troche innej grupy bym zaliczyl, niz stricte z bb zarobki.

1
TomQ-MAG

Ronnie w porshe%) jak on tam wlazl hehe

0
domosos

Jak wygrywasz jesteś medialny to zarobisz, jak nic nie osiagniesz to nikt nie usłyszy o danym zawodniku, nie bedzie go nigdzie zapraszał . Większosć to kontrakty, własne biznesy niż kasa strikte z zawodów

0
BSR

Mi się udało zarobić na bodybuildingu dobre pieniądze

0
Bull

Miło przeczytać, gratulacje!

1