Kiedy myślisz o kulturystyce, na pewno przychodzi Ci na myśl ryż i kurczak, poranne cardio oraz codzienne mordercze treningi na siłowni. Cóż… Profesjonalni kulturyści mają swoją codzienną rutynę, ale ich życie wbrew pozorom nie jest wcale takie nudne. Topowi zawodnicy znajdujący się na szczycie jeżdżą drogimi samochodami, mają luksusowe domy i oczywiście mogą się pochwalić sławą i popularnością. Ci najlepsi mogą liczyć na kontrakty z firmami sportowymi, albo prowadzą własny biznes. Na pewno nie proszą swoich fanów o pieniądze na zrzutce :) Oczywiście jest jest łatwo pogodzić to wszystko, ale emerytowane legendy takie jak Ronnie Coleman (8x tytuł Mr. Olympia) i Jay Cutler (4x tytuł Mr. Olympia) mogą pochwalić się naprawdę sporym majątkiem.

 

Ronnie Coleman może pochwalić się majątkiem o wartości około 10 milionów dolarów. Karierę zawodową w kulturystyce rozpoczął w 1992 roku, a przez pewien czas pracował jako policjant. Najwięksi jego fani z pewnością oglądali film “Ronnie Coleman: The King”, a ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, koniecznie muszą go zobaczyć. Jay Cutler z kolei może pochwalić się majątkiem o wartości 30 milionów dolarów!

Znalezione obrazy dla zapytania jay cutler ronnie coleman

Przed debiutem w kulturystyce pracował w branży budowlanej, więc ciężka praca i dźwiganie nie były mu obce. Zaczął trenować jako nastolatek, później ukończył studia licencjackie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, ale postanowił zająć się kulturystyką. Wyszło mu to oczywiście na dobre, bo oprócz licznych sukcesów, jakimi może się pochwalić Cutler ma własną markę suplementów. Poniższy film ukazuje ich życie osobiste w dawnych latach i emocjonujące chwile na scenie kulturystyki.

https://youtu.be/h7owQX5pTsE