SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam wziasc zeby uroslo jak najwiecej bez wzgledu na koszty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
witam wlasnie skonczylem cykl z deki 1ml/50mg 16 strzalow i 10 prolongatum,wyniki ok 6kg moze nawet 5,5 mizerne,chce teraz przed latem wziasc jeszcze cos to bedzie moj 2 cykl co proponujecie tak do 1200-1500zl zeby uroslo jak najwiecej misa i najlepiej ladnego,dodam jeszcze ze mam 19 strzalow winstrolu z zambonu 1ml/50mg,waze 80kg,172cm wzrostu,biceps 38,5 na klatke ponad 100 kilo nie wiem nie robilem maxa raz na seriw wziolem 105 na skosie 4 razy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1951
tylko 6kg?
Musiałes cos zle robic !
Pozdrawiam

Niech siła i masa beda z wami :]!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
czacha jesli Ty naprawde wazysz 66 kg to znaczy ze chyba nigdy nie brales a zwlaszcza deki nie kupowales w aptece w polsce wiec nie mow czy cos zle bralem ,ja pytam tych co sami brali,a tacy wiedza ze od kilku zastrzykow sie nikt bykiem nie robi,natomiast laik ktory jeszce nie gryzl towaru mysli ze wezmie 1 cykl i bedzie z niego koks wielki,bez urazy ale chcialbym zeby ten co mi powie co mam brac sam wczesniej to bral i powiedzial jakie mial wyniki...............................hehehe wiesz ja kiedys spotkalem kolesia ze szkolnych lat na ulicy i mi pokazal za....scie doje..nego bica z piekna definicja mial niecale 20 lat ok 175 cm a bic 43 w rzezbie pieknej -kolega uwaza ze strzelil sobie 1 amp deki ktora kupil w aptece czyli holenderskiej 1ml/50mg:P i cwiczyl 3 tyg na tym-jaja w chu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
A raz na ile czasu robiłeś strzały z Deci i Testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
WWRD - nie podniecaj się tak swoim kolegą - każdy jest inny - mam znajomego, który nie używa SAA tylko sporadycznie PH i wykręconą dietę. Ma wycięte 40 cm w łapie przy wzroście około 182cm - Wygląda rewelacyjnie. Stanął obok takiego wielkoluda 48cm w kablu jeśli te 48 Cię rajcuje i ten dupek wyglądał tak cienko jak tylko mógł - wielkość nic nie znaczy. Możesz mieć 38 urzeźbione i wyglądać dosłownie zaje.biście - 48 obwodu ramienia i poziomie tk. tłuszczowej 20-25% to jest porażka. Nawet nie ma co porównywać.

Co do Deci 1 strzale - to chyba tak sobie powiedział, że po tym od razu takie rezultaty uzyskał.

Więcej nie znaczy lepiej. Skoncentruj się na harmonijnym rozwoju sylwetki. Myśl w kategoriach lat, nie dni.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1951
NIe brac to nie brałem fakt!
Ale mam kolegów którzy brali i wiec co nie co na ten temat!
A po za tym duzo sie tez dowiedziałem na tym własnie forum !
Pozdrawiam

Niech siła i masa beda z wami :]!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
teraz bralem przez 8 tyg,koles o ktorym pisalem cwiczyl 3 tyg w zyciu wiec dziwne ze po 1 strzale deki poszlo mu 5 cm to niemozliwe i smieszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
deczki miales za malo jesli miales 50mh/ml to 40szotow bylo by ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
mg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
dobra wiem ze za malo ale prosze o porade co mam wziasc bez wzgledu na cene zebym dobrze poszedl i zebym nie zniszczyl sobie organizmu tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Deca na Ciebie nie działa? Hmmm, na wakacje mówisz... no to zdecydowanie Tren - słonia by ruszyło! ... Chyba go zamówię na dniach coś czuję!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do wszystkich młodych i nietylko!!

Następny temat

Zaczęłęm z ECA

WHEY premium