SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co najlepiej wziąść na pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19 lat

Waga

83 kg

Wzrost

188cm

Staż na siłowni

kilka lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto-mezo chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Cześć. Na wstępie chcę zaznaczyć że chcę zażyć testosteron nie tylko po to aby zwiększyć masę mięśniową ale żeby wyglądać poważniej. Mimo iż wyrosłem jak drzewo choć i tak bardzo wysoki nie jestem to jestem chudy i słabe rysy twarzy i jest to dla mnie uporczywy problem ponieważ to jest moje być albo nie być.
Napisałem aby ktoś doradził lub na podstawie doświadczeń wyraził swoją opinię na ten temat: Co wziąść na pierwszy cykl abym wygladał poważniej jak chłop a nie dzieciak. Chcę też zaznaczyć żeby wielcy specjaliści nie doczepili się tego że kompletnie nic o tym nie wiem... trenuje ogółem kilka lat ,na siłowni z 2 lata a inne ćwiczenia bodyweight kilka lat już.
Wiem co to ODBLOK jak coś.
Konkretne odpowiedzi osób, które się znają mile widziane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
wypełnij całą ankiete : https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc

Następny temat

Clen redukcja a FAQ

WHEY premium