SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludzie narzekaja na TSE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
wiele opinii tego typu spotkalem i na forum i na silowni i w roznych recenzjach. Sam mam o TSE zdanie pozytywne lecz wynika z tego ze po prostu dobrze sie po nim czuje i chce mi sie trenowac ostro ale ewentulanych spadkow wagi nigdy nie mierzylem i raczej nie zauwazylem.

Tak calkiem szczerze: sklad TSE jest taki ze po czesci tlumaczy te narzekania ludzi. Obawiam sie ze przy najlepszych checiach sama Tyrozyna i katechiny z zielonej herbatki nie sa w stanie "palic tluszczu". Pozostale skladniki jak Bioperyna czy synefyna - umowmy sie - to pic na wode w czystej postaci.

Czy Olimp zamierza przeprogramowac TSE, wzbogacic np. o johimbine HCL, guggulsterony, jod, 7-keto i inne podobne rzeczywiscie wzmagajace termogeneze skladniki?

Moj post odnosi sie do to faktu ze pomimo iz jestem generalnie zadowolony z wplywu TSE to raczej na samopoczucie niz na rzeczywista redukcje.

Zalecane przez producenta dawki jak np. 2 x 1 kaps w ktorym bedzie 1g tyrozyny, troche EGCG, bioperinki i synefryny to...miedzy Bogiem a prawda...rzeczywiscie moze byc totalna lipa

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2657
Już jedną puchę mam za sobą i zastanawiam się nad drugą. Nie faszeruję się zbyt mocno i tylko 2 tabsy łykam, bo co trzeba było spalić, to spaliłem (jednak dieta to podstawa...). Teraz staram się rozkręcić metabolizm i TSE może mi pomóc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To jest wspomagacz do spalania tkantki tłuszczowej.
Ale bez diety redukcyjnej ani nie robiąc aerobów i nie ćwicząc na siłowni to samo TSE nic nie da
nawet dorzucając efedryne to siedzac na dupie nic nie spali sie jedynie sie odwodnić moża

TSE ma bardziej za zadanie pobudzic tak jak kawa (kofeina) niż spalać tłuszcz a że oni pisza takie bajery to aż



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-27 23:09:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Gdyby pozwalały na to przepisy w Pl zapewne by to zrobił...

Inna sprawa, żę taki produkt nie pasował by do "image" Olimpa IMO.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jakby byl produkt spalający tłuszcz od tylko jego łykania, to by nie bylo prblemu otyłosci na świecie. wiec pytanie - czy jestes głupi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
f***u prosze przestań już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
<Cenzura >

Chodzi o to ze sam jestem wylewajacy litry potu i cytuje opinie cwiczacych. Nie chodzi mi o to ze on nie dziala siedzac na dupie tylko ze oprocz polepszenia mitywacji dzieki tyrozynie, prawde mowiac to on nie dziala tak jak powinien

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-28 21:14:03

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Gdyby pozwalały na to przepisy w Pl zapewne by to zrobił...

podejrzewam
ze to jest odpowiedz na Twoje pytanie

niestety ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziennie pijam po 3-4 kawy, serducho mam mocne a mimo tego 2 capsy TSE powaliły mnie na ziemie w środku lasu... lepiej nie ryzykować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie jest to czesty przypadek ...

proponuje zaczac od jednego kapsa

a jesli nie pomoze - odstawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
pijam kawe, waliłem w życiu różne rzeczy i dochodziłem do 12 kapsów max dziennie w szczycie

naprawdę wszystko zależy od organizmu

autor zapomniał o kofeinie IMO tutaj przy dawkach które znam/znałem to naprawdę potężny kopniak dla spalania tłuszczu... tego nie da się ukryć i nic z tym nikt nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
kanarek MEGA- kapsy widze ze u ciebie w MEGA-dawkach :)

Kofeina...nie wiem, to problematyczne chyba, tabuny urzedasow i miliony innych pija na swiecie kawe nawet w ilosciach nalogowych. czy od kawy da sie schudnac? Przy aerobach nie przecze ze tak ale zauwazylem ze jeszcze lepsza pod tym wzgledem jest w miare mocna gorzka zielona herbata.

A przeslaniem postu jest co innego...powiedzmy ze przy UMIARKOWANEJ aktywnosci przecietnego czlowieka lub nawet czesto bardzo niskiej i zerowej - czy w takich warunkach produkt Olimpu TSE jest w stanie zadzialac? Uwazam ze stanowczo nie. Nawet zakladajac aktywny ruch i duzo sportu odpowiedz na to pytanie jest problematyczna.

I jeszcze taka sprawa: w wielu z tych preparatow sa, teoretycznie, spore dawki EGCG. Tylko gdzie to jest? Bo wypijajac zaparzona herbatke, nawet taka 3x mocniejsza niz jeden woreczek czuje znacznie znacznie lepszy wplyw na termogenzeze przy wysilku niz nawet po 4 kapsach TSE.

I nie jest to spowodowane np.:temperatura naparu bo zwyczaj mam taki ze zaparzam w polowce szklanki wrzatku a przed wypiciem dolewam do gotowego naparu pol zimnej zeby nie meczyc sie z piciem goracego.

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do D.Szukala lub S.Ambroziak o Arginine..

Następny temat

Poszukuje danych statystycznych firmy OLIMP

WHEY premium