Mr Olympia Shawn Rhoden spotkał się ostatnio z ostrą krytyką. Występując gościnnie na imprezie Pittsburgh Pro, Rhoden pojawił się na scenie w nieco innej odsłonie, niż w zeszłym roku na Olympii.

ZOBACZ: Mr. Olympia i giganci na masie!

W sieci zawrzało i wszyscy fani kulturystyki zaczęli zastanawiać się, co się stało z jego sylwetką. Internauci komentowali nawet, że wyglądał jakby miał sporą nadwagę podczas pozowania na scenie w Pittsburghu. Chociaż dla niektórych odpowiedź jest dość prosta (nie da się utrzymać formy ze sceny cały rok), jest wielu ludzi, którzy wciąż nie rozumieją, dlaczego Shawn Rhoden wygląda nieco pulchniej poza sezonem. Zamiast pozwolić na spekulacje, Shawn Rhoden postanowił wyjaśnić to w swoim ostatnim poście na Instagramie.

Napisał, że jest tylko człowiekiem, takim jak inni. Był czas, kiedy był bardzo chudy, a teraz na tzw. offseason przybiera na wadze. Nigdy nie ukrywał, kim jest, skąd jest i co robi. Co roku stara się złapać równowagę w życiu po Olimpii i próbować żyć normalnie. Dać swojemu ciału przerwę i trochę móc korzystać z życia. Rhoden napisał też, że we wrześniu zawsze pojawia się gotowy do rywalizacji z najlepszymi w kulturystyce i stara się wypaść jak najlepiej.

“Tak więc do wszystkich moich kolegów- proszę korzystajcie z życia i nie bójcie się cieszyć nim poza sezonem. A TY (chodzi o hejterów- red.) nadal tworzysz swój post, i pewnie czujesz się lepiej. Do zobaczenia w WRZEŚNIU i osądź mnie tam również.”

Komentarze (7)
Kaziupir

Nie widzę nic niezwykłego w robieniu masy poza sezonem :D

0
Kaziupir

Na tych wszystkich środkach jakie bierze, to się wytnie pewnie w 2 miesiące.

0
lordknaga

jakie te wszystkie srodki sa, bo zawsze chcialem wiedziec, co mr olympia bierze ? :-)

0
Kaziupir

Wszystko co się da zapewne :D

0
Possible

Cokolwiek by nie napisal, dla mnie to jest zenada, a on jest najgorszym Mr. O w historii.

3
lordknaga

z dexterem na rowni chyba :D

0
domosos

Przecież wiadomo że i tak formę zrobi na starty.

0