Kulturysta Derek Lunsford mocno rozwija karierę w IFBB Pro League, zwłaszcza teraz, kiedy przeszedł z 212 do Men’s Open. W niedawnym poście opublikowanym na Instagramie Lunsford pokazał swoją niesamowitą przemianę ciała.

Derek Lunsford po raz pierwszy zyskał rozgłos jako zawodnik kategorii 212 mężczyzn w 2017 roku za sprawą wspaniałej muskulatury. Kwalifikacje na pierwsze zawody Mr. Olympia zdobył po wygranej w zawodach Tampa Pro 2017. W swoim debiucie zajął całkiem niezłe piąte miejsce, a w ciągu następnych trzech lat szło mu coraz lepiej, aż w końcu w 2021 roku zajął pierwsze miejsce w kategorii 212. W zeszłym sezonie Lunsford spróbował swoich sił w najcięższej kategorii Men’s Open. Dzięki specjalnemu zaproszeniu mógł stanąć na jednej scenie z najlepszymi i największymi zawodnikami kulturystyki. Zajął drugie miejsce, co było dla wielu osób wielkim, pozytywnym zaskoczeniem. Derek jasno dał do zrozumienia, że ​​jego celem jest zostanie Mr. Olympia. 

 

Bez wątpienia, aby zdobyć ten zaszczytny tytuł potrzeba wielu lat ciężkiej pracy nad własnym ciałem, dyscypliny i masy wyrzeczeń. Derek Lunsford jest jedną z tych osób, które ciężko pracują na swój sukces, co widać po zdjęciach, które opublikował na swoim Instagramie. Nie napisał jaki okres dzieli te fotografie, ale prawdopodobnie zdjęcie z lewej strony jest z okresu amatorskiego i z pewnością dzieli je kilka dobrych lat. Lunsford jest zdeterminowany, by w listopadzie zdobyć tytuł Mr. Olympia, a wiele osób jest przekonanych, że rok 2023 może być jego rokiem.

Komentarze (1)
lodzianin1

Szanse raczej słabe

0