Roelly Winklaar (43l.) to gigantyczny kulturysta, którego kojarzą chyba wszyscy Ci, co interesują się kulturystyką. Lista sukcesów Winklaara jest dość długa, a on rywalizuje w praktycznie każdym ważniejszym wydarzeniu sportowym. Chociaż na tę chwilę nie ma na koncie zwycięstwa w najbardziej prestiżowych zawodach Mr. Olympia, to pocieszające jest to, że po tylu latach startów zdobył nagrodę publiczności w 2018 roku (zajął wówczas 3 miejsce).

W ostatnim konkursie w jakim brał udział zwyciężył na Yamamoto Pro 2019, gdzie zrewanżował się po rozczarowującym piątym miejscu na Olympii. Niezależnie od tego, czy wygrywa, czy przegrywa, za każdym razem, gdy wchodzi na scenę, zawsze jego forma robi ogromne wrażenie. Ostatnio udostępnił zdjęcie z przeszłości, pokazujące, jakiej przemiany dokonał. Fotografia przedstawia 18-letniego Winklaara, który trenował wtedy piłkę nożną i nie miał pojęcia o kulturystyce. Wiele się zmieniło od tego czasu. Nie tylko fryzura :) Zobaczcie jego niesamowitą przemianę!

 

 

Komentarze (3)
lordknaga

gigantyczny to on nie jest, on nawet 170cm wzrostu nie ma, powiedzialbym ze jest duzo nizszy niz 'przecietny facet' szeroki jest ale na zywo wyglada jak karakan :-D

2
hcp

czyli taki kACZynski z muskulami :)

4
Pondro02

Słyszałem że zaczął trenować po 20, to dowodzi że można coś ugrać nie zaczynając wcześnie.

0