Mierząca 167,5 cm wzrostu Dilya jest celebrytką świata social mediów oraz fitness i pochodzi z Australii. Swoim smukłym i umięśnionym ciałem udowadnia światu, że warto ćwiczyć. Tak naprawdę to jej fani zmotywowali ją do zmiany trybu życia. Zresztą Dilya sama mówi, że konto na Instagramie i rosnąca popularność w social mediach bardzo pomogły jej w rozwoju kariery modelki. Dzięki globalnemu zasięgowi, mogła pokazać się na całym świecie. Jednak ponad milion obserwatorów instagramowych to ogromny zasięg.

Rozkład dnia Diaz wygląda przeważnie w ten sposób, że rozpoczyna od porannego treningu, a następnie w drugiej części dnia ma sesje fotograficzne. Pomiędzy zajęciami znajduje czas na odpowiednio zbilansowane i zdrowie jedzenie. Treningi Dilya są krótkie i intensywne. Trwają około 45 minut i opierają się na podnoszeniu ciężarów oraz cardio. To pozwala jej utrzymać świetną figurę przez cały rok.

Jej dieta jest bardzo restrykcyjna i zawiera tylko to, co najzdrowsze. Rozpoczyna dzień od dwóch lub trzech białek z jajek oraz zielonej herbaty. Na lunch zjada przeważnie pierś z kurczaka z brązowym ryżem i z miską sałatki, na kolację rybę lub stek z warzywami. Pomiędzy posiłkami je orzechy, warzywa, pije shake proteinowy oraz wodę. Wygląda pięknie naszym zdaniem, a wam się podoba?

Komentarze (2)
mapetttmapettt

z twarzy troche taka trans... cialo ok

1
domosos

Chuda z cyckami i nic wiecej.

0