Wczoraj pisaliśmy o 4x Mr. Olympia Men’s Physique Jeremy Buendia, który został oskarżony przez byłą partnerkę o pobicie.

ZOBACZ: Była dziewczyna 4x Mr. Olympia oskarża go o pobicie

Damski bokser zabrał głos w tej sprawie i przeprasza swoich fanów i sponsorów za to, że ma  problemy z kontrolowaniem emocji. Jednocześnie zaprzecza jakimkolwiek fizycznym nadużyciom. Buendia nagrał film odnoszący się do zarzutów i opublikował go na Instagramie.

„Jestem tutaj, aby wziąć pełną odpowiedzialność za rzeczy, z którymi mam problemy. Nie jestem tutaj, aby im zaprzeczyć, nie jestem tutaj, aby mówić, że nie mam problemów z moim gniewem moim temperamentem. Wiem, że potrzebuję pomocy.”

Następnie Buendia mówił o byłej dziewczynie, która zarzuciła mu fizyczne znęcanie się i przedstawiła dowody na to w postaci zdjęć. Powiedział, że nigdy w życiu nie uderzył kobiety.

„Jest wiele oskarżeń, które są tylko oskarżeniami. Nigdy nie byłem skazany za jakąkolwiek przemoc wobec kobiety, nigdy nie uderzyłem kobiety w żaden sposób, ani nie skrzywdziłem kobiety i chcę to mocno podkreślić. Jeśli chodzi o sposób w jaki rozmawiałem z kobietami w przeszłości, przyznaję, że mam z tym bardzo duży problem. I to jest coś, nad czym muszę pracować.” 

Na końcu Buendia powiedział, że zrobi sobie trochę wolnego od Instagrama, aby poświęcić czas na terapię w radzeniu sobie ze złością. Tymczasowo zawiesza również kontrakty ze sponsorami (pewnie oni pierwsi to zrobili), ponieważ ta sytuacja mogłaby negatywnie wpłynąć na wizerunek firm, które z nim współpracują. Powiedział jeszcze, że będzie domagał się wyjaśnień na drodze sądowej, ponieważ większość z przedstawionych faktów przez jego byłą dziewczynę jest nieprawdą. Na koniec poprosił fanów o… modlitwę! (serio?) Wiele osób dało się nabrać na te wzruszające wyznania i o dziwo, okazało mu słowa wsparcia. Ma chłopak tupet, serio… Dla tych, którzy nie są na bieżąco, musimy wspomnieć o niedawnej bójce w jaką wdał się w lokalu.

Najpierw został zaatakowany, a później próbował się zrewanżować. Ewidentnie ma problemy z kontrolowaniem gniewu. Trzeba przyznać, że w świetle przedstawionych mu niedawno zarzutów, obrał świetną strategię. Utrzymuje, że jest niewiniątkiem z dobrym sercem… Jesteśmy ciekawi czy w obecnej sytuacji w jakiej się znalazł, zostanie dopuszczony do konkursu Mr. Olympia. Mamy nadzieję, że jeśli zarzuty okażą się prawdziwe, zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec niego.

Podobnie było w przypadku znanej większości z Was historii pobicia przez trenera z Gdańska Miłosza P. Niby niewinny, niby dziewczyna chciała przez to zyskać sławę, a jednak sąd skazał go na karę pozbawienia wolności...

ZOBACZ: Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta!

Odpowiedź trenera Miłosza P. w sprawie domniemanego pobicia!