Dotarły do nas kolejne niepokojące wiadomości dotyczące znanego zawodnika. Tym razem chodzi o czterokrotnego Mr. Olympia Men’s Physique- Jeremy'ego Buendię. Hilda Laura Amaral, która jest byłą dziewczyną Jeremy'ego, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia siniaków i otarć rzekomo spowodowanych przez niego. Udzieliła też wywiadu YouTuberowi, niejakiemu Kenny KO, w którym opowiedziała o swoim związku z Buendią i krzywdzie jaką jej wyrządził. Na Instagramie oprócz zdjęć, Hilda wydała też długie oświadczenie.

„26 września 2018 roku, był dniem, w którym opuściłam piękną wyspę Palawan z przerażeniem. Po całym tym słownym i fizycznym znęcaniu się, dotarłam do kierownika ośrodka, aby pokazać mu, co się stało. Wszyscy pracownicy kurortu, a także lekarz, ochrona i kierownik są świadkami tego, co się stało, a stan psychiczny Jeremy'ego był… Ja dosłownie po tym wszystkim nie chciałam go więcej widzieć. Po prostu uciekłam! Trzej bardzo bliscy przyjaciele Jeremy'ego starali się pomóc mi pilnie opuścić wyspę. To oni pierwsi dowiedzieli się o tym, co się stało. (...)Jeremy zabrał mój portfel z dokumentami, pieniądze i karty bankowe i nie miałam ze sobą nic poza paszportem (rzucił wszystkie moje rzeczy w piasek...). Nie mogłam nawet zapłacić za zmianę rezerwacji, aby mieć wcześniejszy lot. Miły młody mężczyzna widział, co się dzieje i zaproponował, że zapłaci za lot. Jak widzicie, tak właśnie JEREMY BUENDIA zostawił mnie!!!! Bez żadnego powodu… Obrażenia jakich  doznałam mam udokumentowane. TERAZ, kiedy ludzie pytają mnie, dlaczego to robię, przecież mam „tylko” te siniaki. A co, jeśli zostałabym uderzona jakimś przedmiotem i bym umarła? Nie mam już współczucia dla kogoś takiego!”

 

Trzeba przyznać, że cała ta historia ukazuje Jeremy'ego Buendię w dość niekorzystnym świetle. Jeśli faktycznie jest winny, zapewne spotka go surowa kara. Narazie Buendia milczy w tej sprawie.

https://youtu.be/gnKikh5h3qI