Takie w twoim guście, i od razu polecam tam pójść do jakiegoś klubu, mają specyficzny sposób na tańczenie który Ci sie spodoba
1
Ilość wyświetleń tematu: 5721236
Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.
SepkoJa rodowity Ślązak, do tego bliski sąsiad Pepików
Aczkolwiek tymczasowo musiałem wybyć poza granicę naszych pięknych okolic z powodu studiów, aczkolwiek liczę na to, że za jakiś czas wrócę gdzieś w rodzime okolice![]()
W sumie to Częstochowa oficjalnie należy do Śląska, aczkolwiek nic nie zastąpi naszych Piekar![]()
Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-05-01 19:56:22
"CHO NO TU" - Seba
"CHO NO TU" - Seba
pilekA nie wiem nawet co to za klinnika była. Pamiętam, że na nefrogolii nerki sprawdzić, bo za łebka zaziębiłem, a baby jak prysznic brałem to gadały "a co Ty na kopalni robił ja? że się tak długo mył?" lol
No brazylijki fajne, fajne.
"CHO NO TU" - Seba
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły