Legendarny kulturysta Ronnie Coleman, który jest 8-krotnym Mr Olympia nie zawsze był na podium zawodów kulturystycznych. Zaczął wygrywać dopiero wtedy, gdy jego kolega po fachu Kevin Levrone dał mu pewną wskazówkę, która okazała się bardzo cenna. Jeśli oglądaliście film “Ronnie Coleman: The King” na pewno wiecie o co chodzi. W czasach, gdy obaj panowie startowali w zawodach, początkowo to Kevin był na szczycie, a Ronnie pozostawał w jego cieniu. Levrone podzielił się sekretem z Colemanem na dzień przed zawodami, co pomogło Ronniemu wygrać. W czym tkwił ów sekret?

Kevin powiedział Ronniemu, że musi wypić trochę alkoholu przed pójściem spać, dzień przed występem, żeby zrzucić wodę i wyglądać na bardziej dociętego. Ten zrobił dokładnie tak, jak poradził mu kolega i wygrał zawody! Kevin powiedział, że był to "Początek końca dla niego i innych kulturystów startujących w tamtych czasach".

Nie raz na backstage'u widzieliśmy kilka “małpek”, więc na pewno ta metoda jest znana wielu zawodnikom i są jej zwolennikami :)

Obejrzyjcie poniższy film, w którym Kevin z nostalgią wspomina, jak to się stało.

https://youtu.be/jgU5SBRRwy0

Komentarze (1)
domosos

Wodeczka na odwodnienie w sam raz. A mówią że pro nie piją :-D

0